شنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۹
ساعت : ۱۷:۴۱
کد خبر: ۱۰۴۴۲۶
|
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹
ویژه‌برنامه «یادواره شهدای امنیت» به همراه رونمایی از کتاب «من سرهنگ هستم» با سخنرانی سردار حسین اشتری، شنبه ۱۹ بهمن در فرهنگ‌سرای ابن‌سینا برگزار می‌شود.
به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، همزمان با فرارسیدن چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، ویژه‌برنامه «یادواره شهدای امنیت» با همکاری موسسه فرهنگی هنری شهدای ناجا، شنبه ۱۹ بهمن ساعت ۱۸:۳۰ در فرهنگ‌سرای ابن‌سینا برگزار می‌شود. 

این مراسم با حضور سردار سرتیپ حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی، حجت‌الاسلام والمسلمین امرودی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، حجت‌الاسلام میرلوحی  و خانواده شهدا برگزار می‌شود.

همچنین در این مراسم از کتاب «من سرهنگ هستم» رونمایی می‌شود. این کتاب به قلم مهدی دریاب مجموعه داستان‌هایی از زندگی شهید عبدالرسول قربانی رییس پلیس آگاهی و از شهدای ناجا است که در جریان یک گروگانگیری به شهادت می‌رسد. من سرهنگ هستم توسط انتشارات زاداندیشه منتشر شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این مراسم به فرهنگ‌سرای ابن‌سینا واقع در شهرک قدس ابتدای ایران زمین شمالی مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88366366 تماس بگیرند.
نظر شما