پنجشنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۹
ساعت : ۱۶:۵۴
کد خبر: ۱۰۴۴۴۳
|
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷
در سومین پاسداشت هنر و ادبیات انقلاب اسلامی؛
سومین نشست پاسداشت هنر و ادبیات انقلاب اسلامی با موضوع معرفی کتاب «آن مرد با باران می‌آید» و انتشار تقریظ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بر این کتاب از سوی مؤسسه‌ پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی، یکشنبه ۲۰ بهمن در فرهنگ‌سرای اندیشه برگزار می‌شود.
به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، سومین نشست پاسداشت هنر و ادبیات انقلاب اسلامی با موضوع معرفی کتاب «آن مرد با باران می‌آید» و انتشار تقریظ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بر این کتاب از سوی مؤسسه‌ پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی، یکشنبه ۲۰ بهمن ساعت ۹:۳۰ با حضور نویسنده کتاب در فرهنگ‌سرای اندیشه برگزار می‌شود.

رمان «آن مرد با باران می‌آید» اثر وجیهه سامانی در سال ۱۳۹۱ در جشنواره‌ی داستان انقلاب حوزه‌ هنری برگزیده و توسط انتشارات سوره‌ی مهر منتشر شد. چاپ‌های بعدی این کتاب توسط انتشارات کتابستان معرفت صورت گرفته‌است.

موضوع کتاب به داستان زندگی خانواده‌ای از طبقه‌ی متوسط در کوران نهضت اسلامی مردم ایران در مقطع هفدهم شهریور تا بیست‌و ششم دی‌ماه ۱۳۵۷ اختصاص دارد.

مؤسسه‌ پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی پیش از این، در دو مراسم پاسداشت هنر و ادبیات انقلاب اسلامی و هفت ویژه‌برنامه‌ پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت، ضمن انتشار یادداشت‌های رهبر انقلاب بر کتاب‌‌هایی با موضوعات انقلاب اسلامی و فرهنگ جهاد و مقاومت، به تجلیل از راویان، نویسندگان و دست‌اندرکاران این آثار پرداخته است.

 
نظر شما