پنجشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۸
ساعت : ۰۷:۴۴
کد خبر: ۱۰۴۵۰۰
|
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴
غرفه‌های سازمان فرهنگی هنری با عنوان «فرهنگ‌سرای ایران ما انقلاب ما» در ۸ نقطه از مسیر راهپیمایی فعالیت خود را آغاز کرده و با استقبال شرکت کنندگان قرار گرفته است.
به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، غرفه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با عنوان « فرهنگ‌سرای ایران ما انقلاب ما»  با استقرار در ۶ نقطه و استقرار دو دستگاه اتوبوس به منظور فعالیت‌های فرهنگی از پل کالج تا دانشگاه شریف، فعالیت خود را آغازکرده و با استقبال خوبی از طرف مخاطبان قرار گرفته است.

استقبال مردم از غرفه‌های سازمان فرهنگی هنری
ایستگاه‌های فرهنگی فرهنگ‌سرای ایران ما انقلاب ما در خیابان انقلاب اسلامی قبل از چهارراه ولیعصر، نبش خیابان فلسطین، نبش خیابان ۱۶ آذر، در میدان انقلاب، ضلع شمال غربی میدان و در ادامه مسیر، ابتدای خیابان استاد معین و روبروی دانشگاه شریف برپا شده است.

همچنین دو دستگاه اتوبوس با ارائه برنامه‌های فرهنگی ویژه کودکان و نوجوانان در خیابان کارگر شمالی و جنوبی مستقر شده اند و برنامه‌های فرهنگی اجرا می‌کنند.

استقبال مردم از غرفه‌های سازمان فرهنگی هنری

فرهنگ‌سرای ایران ما انقلاب ما از ساعت ۸ صبح میزبان راهپیمایان است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره ۱۸۳۷ تماس بگیرید.
نظر شما