يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹
ساعت : ۱۰:۵۱
کد خبر: ۱۰۴۶۴۳
|
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵
تمامی جریمه‌های دیرکرد کتاب‌های امانت گرفته شده توسط اعضای کتابخانه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در سال جاری بخشیده می‌شود.

به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، ایمان کرد، مدیر امور کتابخانه‌ها و ترویج فرهنگ کتابخوانی در پی تماس برخی از اعضای کتابخانه های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران مبنی بر اینکه به دلیل شیوع ویروس کرونا و توصیه‌های بهداشتی قادر نبودند کتاب‌های امانت گرفته شده را در موعد مقرر به کتابخانه ها تحویل دهند گفت: برای بازگشت کتاب‌های امانت گرفته به کتابخانه‌ها عجله‌ای نداشته باشید.

وی تصریح کرد: از آن جا که به خاطر شیوع ویروس کرونا و بخشنامه‌های ابلاغی، فعالیت کتابخانه‌ها محدود شده است از اعضای محترم کتابخانه‌ها خواسته شده است نسبت به عودت به موقع کتاب‌های امانت گرفته شده خود به کتابخانه‌ها دغدغه نداشته باشند و برای این کار از مراجعه حضوری به کتابخانه‌ها و سایر مراکز فرهنگی هنری سازمان خودداری کنند.

مدیر امور کتابخانه‌های سازمان فرهنگی هنری با بیان اینکه به منظور رفاه حال شهروندان زمان عودت کتابخانه‌های امانت گرفته شده متعاقباً اعلام خواهد شد گفت: شهروندان و اعضای کتابخانه‌ها برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانند در ساعات اداری با شماره تلفن 96653412 تماس بگیرند.

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران 110 کتابخانه با متوسط سالیانه بیش از 5 میلیون نفر مراجعه کننده دارد که این روزها به دلیل تمهیدات اتخاذ شده برای جلوگیری از شیوع کرونا خدمات حضوری در آن‌ها محدود شده و اغلب از طریق فضای مجازی به مخاطبان خدمات‌رسانی می‌کنند.

نظر شما