دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹
ساعت : ۰۲:۵۰
کد خبر: ۱۰۴۶۶۸
|
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶
در پی شیوع ویروس کرونا و با هدف عمل به توصیه‌های بهداشتی، دوره‌های آموزشی فرهنگ‌سراها و خانه‌های فرهنگ شهر تهران لغو شده و ادامه برخی از این کلاس‌ها در فضای مجازی برگزار می‌شود.
به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، در پی شیوع ویروس کرونا و با هدف عمل به توصیه‌های بهداشتی، دوره‌های آموزشی فرهنگ‌سراها و خانه‌های فرهنگ شهر تهران در همه رشته‌های فرهنگی و هنری لغو شده و ادامه تعدادی از این کلاس‌ها در فضای مجازی برگزار می‌شود. 

دوره‌های آموزشی سازمان فرهنگی هنری در رشته‌های متنوع برنامه‌ریزی شده و قرآن و حدیث، باوریابی اسلامی، زیست اخلاقی، فقه و زندگی، تاریخ، گفتمان انقلاب اسلامی، نغمه‌های دینی، مهارت‌های اجتماعی، فرهنگ، آداب و مهارت‌های شهرنشینی، ادبیات، هنرهای صناعی و سنتی، هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی، هنرهای موسیقیایی، تغذیه و بهداشت و سلامت، روزنامه‌نگاری و روابط عمومی، نجوم، رایانه، زبان‌های خارجی، ورزش و آفرینش‌های خانگی محورهای این دوره‌ها هستند. 

برای اطلاع از دوره‌های در حال برگزاری و استفاده از کلاس‌هایی که به صورت مجازی در شبکه‌های اجتماعی برگزار می‌شود، می‌توانید به سایت فرهنگ‌سراها مراجعه کنید. همچنین تلفن تماس مراکز سازمان فرهنگی هنری در ساعت اداری پاسخگوی شهروندان خواهد بود. 

نظر شما