دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹
ساعت : ۰۵:۰۲
کد خبر: ۱۰۵۴۷۲
|
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹
برنامه هفت اقلیم از چهارم خرداد فعالیت دوباره خود را آغاز می کند.
ماموریت های شبکه فرهنگ انعکاسٍ،تحلیل برنامه هفت اقلیم از چهارم خرداد فعالیت دوباره خود را آغاز می کند.نقد و بررسی و اثر سنجی رویدادهای برنامه هفت اقلیم از چهارم خرداد فعالیت دوباره خود را آغاز می کندهنری کشور است.

نظر به گستره شنوندگان این شبکه سراسری، طراحی و ساخت و اجرای چنین برنامه یی در همه ایام بخصوص اکنون که ملاحظات کرونایی باعث شده بسیاری از فعالان حوزه فرهنگ و هنر امکان حضور و عرضه آثار خود را در مجامع عمومی ندارند ،ضروری به نظر می رسید .

رادیو به عنوان رسانه یی فراگیر و پر شتاب در قالب برنامه هایی چون هفت اقلیم می تواند به عنوان پل ارتباطی مخاطبان با اهالی قلم،هنرمندان و فرهنگ مداران فعالیت کند.

با توجه به این مسئولیت رسانه یی برنامه سازان رادیو فرهنگ برنامه هفت اقلیم را پس از یک وقفه سه ساله با طرح و فرمی نو بصورت زنده آماده اجراء و پخش کردند

هفت اقلیم در ساختار جدید خود به مباحثی چون سینما ،تاتر،هنرهای تجسمی،کتاب و کتابخوانی،الگوهای سواد رسانه یی،میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری می پردازد.

نویسندگان ،هنرمندان،متولیان فرهنگی کشور مهمان هر روز هفت اقلیم خواهند بود.

این برنامه از چهارم خرداد همزمان با عید مبارک فطر آغاز می شود وهر هفته از شنبه تا پنجشنبه ساعت 19.30 به صورت زنده بر روی موج اف ام .106مگاهرتز از شبکه فرهنگ پخش خواهد شد.

نظر شما