دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹
ساعت : ۰۵:۲۳
کد خبر: ۱۰۵۴۸۷
|
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
همزمان با فرارسیدن سی و هشتمین سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر قهرمان، ویدیوکلیپ «شکست ناپذیر» به سه زبان توسط فرهنگ‌سرای ابن‌سینا منتشر شد.
به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، در آستانه سوم خرداد و فرارسیدن سالروز سی و هشتمین حماسه آزادسازی خرمشهر قهرمان، ویدیوکلیپ برگزیده فرمایشات حضرت آیت‌الله‌ خامنه‌ای با عنوان «شکست‌ناپذیر» به سه زبان؛ فارسی، عربی و انگلیسی توسط فرهنگ‌سرای ابن‌سینا تولید و منتشر شد. 

در این ویدیو، بخش‌هایی از بیانات رهبر معظم انقلاب درباره حماسه خرمشهر به عنوان حادثه‌ای بزرگ و با پشتوانه الهی و توصیه به جوانان برای حفظ و زنده نگه داشتن تاریخ عزت‌مند کشور و تلاش در میدان سازندگی و تولید که امروز از جنگ نظامی هم سخت‌تر است، به تصویر کشیده شده است.

شکست‌ناپذیر پنجمین ویدئوکلیپ از مجموعه تولیدات ویدئویی «نشان» است که به طرح بیانات مقام معظم رهبری در برهه‌های مهم ملی و مذهبی می‌پردازد و توسط فرهنگ‌سرای ابن‌سینا به صورت مناسبتی تولید می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند این ویدئو را از طریق آپارات فرهنگ‌سرای ابن‌سینا به نشانی؛ شكست ناپذير - به مناسبت آزاد سازى خرمشهر دریافت کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۳۶۶۳۶۶ تماس بگیرند.


نظر شما