پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹
ساعت : ۰۵:۳۱
کد خبر: ۱۰۶۷۸۹
|
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸
نژاد بهرام گفت: قرار است تا یک ماه آینده مصوبه ستاد مناسب سازی برای تجهیز ۴۸ ایستگاه مترو به بالابر محقق شود.
وعده یک ماهه ستاد مناسب سازی برای تجهیز ایستگاه‌های مترو به بالابر
 ستاد مناسب سازی معابر پایتخت در سال گذشته مصوبه‌ای را گذراند که بر اساس آن شهرداری تهران در بخش ساخت مترو موظف شد تا انتهای سال  ۹۸ تعداد ۴۸ ایستگاه مترو فاقد بالابر را به بالابر تجهیز کند که تا امروز این مصوبه مغفول مانده است.

زهرا نژاد بهرام عضو شورای شهر تهران در ستاد مناسب سازی معابر پایتخت گفت: درست است که تا امروز مصوبه ستاد مناسب سازی معابر در بحث تجهیر ایستگاه های مترو به بالابر انجام نشده است، اما باید به این نکته تأکید کنم که بزرگترین سد راه تجهیز ایستگاه‌های مترو به بالابر تحریم‌های ظالمانه است.

عضو شورای شهر تهران در ستاد مناسب سازی معابر افزود: بر اساس آخرین اخبار در این زمینه قرارداد تجهیز ایستگاه‌های مترو به بالابر منعقد شده است، اما تحریم‌ها موجب شده است تا در تأمین قطعات مشکل ایجاد شود.

نژاد بهرام ادامه داد: یکشنبه هفته گذشته جلسه‌ای برای بررسی آخرین وضعیت تجهیز ایستگاه‌های مترو به بالابر برگزار شد و در این جلسه وعده داده شد تا یک ماه آینده کار تجهیز ایستگاه‌های مترو انجام شود.

او در پاسخ به این سوال که پیش‌تر پیروز حناچی شهردار تهران وعده داد بود با استفاده از ظرفیت داخلی کار تجهیز ایستگاه‌های مترو تهران به بالابر انجام شود، گفت: متأسفانه در بحث تأمین ظرفیت داخلی با مشکلات بسیاری مواجه هستیم که بزرگترین آن نبود قطعه به دلیل تحریم است.

نظر شما