جمعه ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰
ساعت : ۱۶:۳۴
کد خبر: ۱۰۷۶۵۳
|
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۲
مجید قناد در نمایش «خرس» نوشته آنتوان چخوف که در رادیو نمایش تولید می شود به ایفای نقش می پردازد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، مجید قناد در برنامه این هفته «یک نمایش، یک تجربه» رادیو نمایش به عنوان بازیگر میهمان حضور دارد.
محمد اسماعیل پور، تهیه کننده این برنامه رادیویی گفت: «یک نمایش، یک تجربه» به دانشجویان تئاتر، فارغ التحصیلان و کسانی که می خواهند تولید یک نمایش رادیویی را به صورت تخصصی تجربه کنند، این فرصت را می دهد تا یک نمایشنامه را به صورت رادیویی همراه با یک گروه حرفه ای نمایش های رادیویی تنظیم کنند.
وی ادامه داد: در گروه حرفه ای نمایش رادیویی برنامه «یک نمایش، یک تجریه» مهدی طهماسبی در مقام کارگردان، محمدرضا قبادی فر به عنوان افکتور و صدابرداران حرفه ای رادیو نمایش حضور دارند. همچنین جهانشاه آل محمود نیز به عنوان کارشناس بعد از تولید نمایش ها، آن را مورد اربازیگری مجید قناد در نمایشی نوشته آنتوان چخوفزیابی قرار می دهد و در این باره با شرکت کنندگان گفت و گو می کند.
اسماعیل پور تأکید کرد: پنج شنبه دوم مرداد مجید قناد به همراه محمدرضا میرحسینی و محبوبه اسدی به عنوان بازیگران میهمان در نمایش «خرس» به نویسندگی آنتوان چخوف به ایفای نقش می پردازند و علاقه مندان می توانند ساعت 18:00 شنونده این برنامه رادیویی باشند.

منبع : خبرگزاری آنا
نظر شما