پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
ساعت : ۰۶:۵۵
کد خبر: ۱۰۷۸۹۰
|
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
نخستین وبینار مجازی بین‌المللی بعثه مقام معظم رهبری در موسم حج ۹۹ با عنوان «حج و نقش زنان در ترویج سبک زندگی اسلامی» با حضور نخبگان و شخصیت‌هایی از کشورهای مختلف اسلامی برگزار می‌شود.
وبینار بین‌المللی «حج و نقش زنان در ترویج سبک زندگی اسلامی» برگزار می‌شودبه گزارش پایگاه خبری تحلیل فرهنگ و هنر، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی حج، نشست مجازی بین‌المللی با عنوان «حج و نقش زنان در ترویج سبک زندگی اسلامی» روز پنجشنبه ۹ مردادماه، به همت معاونت بین‌الملل حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت برگزار می‌شود.

این نشست بین‌المللی که نخستین نشست از سلسله نشست‌های معاونت بین‌الملل بعثه در موسم حج ۹۹ به شمار می‌رود با حضور شخصیت‌ها و نخبگان علمی، فرهنگی و مذهبی از کشورهای مختلف اسلامی از ساعت ۱۸ الی ۲۰ برگزار خواهد شد.

نشست فوق در راستای بهره‌گیری مخاطبان، همزمان از طریق شبکه‌های اجتماعی نظیر آپارات، اینستاگرام و هیئت آنلاین پخش می‌شود.

براساس این گزارش، قرار است نشست‌های مشابهی تا پایان موسم حج ۹۹، با موضوعات مختلف از سوی معاونت‌الملل بعثه مقام معظم رهبری برگزار شود که در آن شخصیت‌ها و نخبگان ایرانی و غیرایرانی مشارکت و موضوعات مهم جهان اسلام را بررسی خواهند‌ کرد.

برگزاری نشست‌های حضوری طی سالیان گذشته همواره در حرمین شریفین صورت می‌گرفته و در دو سال اخیر علاوه بر همایش‌های حضوری از بستر فضای مجازی برای برگزاری برخی نشست‌ها استفاده شده است. امسال به دلیل حضور نداشتن حجاج خارجی در حج، نخستین سالی است که همایش‌ها فقط به صورت مجازی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به نشانی‌های زیر از نشست مجازی «حج و نقش زنان در ترویج سبک زندگی اسلامی» بهره‌برداری کنند.

 

وبینار بین‌المللی «حج و نقش زنان در ترویج سبک زندگی اسلامی» برگزار می‌شود

منبع: ایکنا
نظر شما