دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
ساعت : ۱۶:۴۶
کد خبر: ۱۰۷۹۹۶
|
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۵
مدیرعامل به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) گفت: به منظور پاسداشت دهه امامت و ولایت تا عید سعید غدیر خم به صورت مجازی و حقیقی طرح فروش آثار با تخفیف ویژه در فروشگاه‌های این انتشارات برگزار می‌شود.
عرضه ۱۵۰ عنوان کتاب با تخفیف ۲۰ درصدی همزمان با دهه ولایت
حسین سعیدی مدیرعامل به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی)افزود: بیش از ۱۵۰ عنوان کتاب با موضوعات سیره نبوی و علوی با تخفیف ویژه عرضه می‌شود.

وی با بیان اینکه تخفیف در نظر گرفته شده برای این عناوین ۲۰ درصد است، ادامه داد: علاقه‌مندان برای تهیه این آثار می‌توانند از فروشگاه‌های کتاب انتشارات آستان قدس رضوی و هچنین فروشگاه مجازی طریق اقدام کنند.

مدیرعامل به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) گفت: در این طرح علاوه برآثار به نشر، کتاب‌های بنیاد پژوهش‌های اسلامی و موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی نیز عرضه می‌شود.

سعیدی در خصوص برخی از عناوین مهم این طرح به ویژه در بخش کودک و نوجوان گفت: مجموعه ۴جلدی یاران پیامبر به قلم محمود پوروهاب، مجموعه ۴ جلدی قصه های نهج‌البلاغه به قلم مجید ملامحمدی، جلدهایی از مجموعه جلدی پیامبر به قلم نقی سلیمانی، جلدهایی از مجموعه یک نفر تو را دوست دارد به قلم علی باباجانی، بهترین کریسمس من ازمرضیه جوکار از مهم ترین این آثار هستند.

مدیرعامل به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) همچنین یادآور شد: اجرای طرح‌های مناسبتی تخفیفی در این انتشارات به تناوب تا پایان سال در دستور کار است.

منبع: ایسنا
نظر شما