پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
ساعت : ۰۷:۰۲
کد خبر: ۱۰۸۰۱۶
|
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۲
معاون مشاوران خانواده مرکز وکلا قوه قضاییه درباره جزئیات فراخوان جدید ثبت نام آزمون مشاوران خانواده قوه قضاییه توضیح داد.
فراخوان جدید ثبت نام آزمون مشاوران خانواده قوه قضاییه اعلام شد +جزئیات آزمون
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، محسن ابراهیمی معاون مشاوران خانواده مرکز وکلا قوه قضائیه با اشاره به فراخوان جدید ثبت نام آزمون مشاوران خانواده قوه قضاییه اظهار کرد: فراخوان ثبت نام در این آزمون از پانزدهم مرداد ماه لغایت ۲۱ مرداد ماه از طریق سایت سنجش و آموزش کشور منتشر می‌شود.

معاون مشاوران خانواده مرکز وکلا قوه قضائیه ادامه داد: این فراخوان ادامه فرآیند تمدید و تکمیل ثبت نامی است که در خرداد ماه انجام شد.

ابراهیمی تصریح کرد: به منظور جذب داوطلب، این آزمون بعد از ظهر روز چهارم مهرماه در مراکز استان برگزار می‌شود که البته صبح روز چهارم مهرماه آزمون وکالت برگزار می‌شود و بعد از ظهر آزمون مشاوران برگزار خواهد شد و کسانی که در آزمون صبح شرکت کرده باشند می‌توانند در آزمون مشاوران بعد از ظهر هم شرکت کنند، اما پروانه مشاوره به کسی داده می‌شود که پروانه وکالت نداشته باشد.

وی با اشاره به کسانی که می‌توانند در این آزمون شرکت کنند گفت: کلیه فارغ التحصیلان رشته‌های مشاوره، روانشناسی، روانپزشکی، حقوق، فقه حقوق، مددکاری، مطالعات خانواده، مطالعات زنان و فارغ التحصیلان حوزه می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.
نظر شما