سه‌شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۹
ساعت : ۱۷:۳۵
کد خبر: ۱۰۸۳۲۱
|
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۲
نمایشگاه کرونا به وقت تهران (#همه ماسک می زنیم) در محل خانه کاریکاتور با رعایت پروتکل های بهداشتی از 20 مرداد ماه تا 20 شهریور ماه امسال برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، نمایشگاه کرونا به وقت تهران (#همه ماسک می زنیم) در محل خانه کاریکاتور با رعایت پروتکل های بهداشتی از 20 مرداد ماه تا 20 شهریور ماه 1399 برگزار می شود. 
همچنین این نمایشگاه به صورت مجازی در صفحه رسمی اینستاگرام مناطق 22 گانه، فرهنگسراهای و مراکز خاص هر روز یک اثر به نمایش گذاشته می شود.

نمایشگاه کرونا به وقت تهران
در این نمایشگاه آثار هنرمندانی چون:

آرس/کوبا، احمد کبیر کیشور/بنگلادش، اولگ لوکتیو/اوکراین، اولگ گوسول/اوکراین، ندا تنهایی مقدم/جوزف‌پارچال/جمهوری چک،محمدحبیبی/ایران،حکمت سیل/ترکیه،دیدی سری ویدیانتو/اندونزی،علیرضاذاکری/ایران،حمیدصوفی/ایران،کائو گومز/برزیل، مارکودآگوستینو/ایتالیا،  میلنکوکوسانویک/صربستان، محمود نظری/ایران، نیکولالیستیس/کرواسی، وانگ زی ژن/چین، ولادیمیر کازانفسکی/اوکراین، هیکابی دمیرچی/ترکیه، هاکان کلاس/ترکیه، هاندرن خوشناو/ عراق به چشم می خورد.

استفاده از مدیای طنز در آگاه سازی خطرات بیماری در جامعه، فرهنگ سازی در خصوص پیشگیری از شیوع بیماری و استفاده از ماسک از نگاه کارتون، ضرورت استفاده مردم از ماسک با نگاه طنز به عنوان مهمترین وسیله بازدارنده بیماری در جامعه، هم آوایی جامعه در مشکلات و با هم بودن در شکست بیماری کرونا،نشان دادن اهمیت این بیماری در به خطر انداختن سلامتی و شور و نشاط جامعه از نگاه هنرمندان معاصر عرصه کاریکاتور از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه مجازی است.

علاقمندان می  توانند برای دیدن این آثار به صورت مجازی (هر روز یک اثر) به صفحه رسمی اینستاگرام خانه کاریکاتور ایران به نشانی @iranian-cartoon-house مراجعه نمایند.


مطالب مرتبط
نظر شما