چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
ساعت : ۰۶:۰۰
کد خبر: ۱۱۰۷۷۰
|
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۷
با پایان مرحله نهایی داوری بخش داستان«دوازدهمین جشنواره بین‌المللی شعر و داستان انقلاب» ، داوران این بخش معرفی شدند.
داوران داستان دوازدهمین جشنواره شعر و داستان انقلاب معرفی شد
به گزارش پایگاه خبری ـ تحلیلی فرهنگ وهنر،با پایان مرحله نهایی داوری بخش داستان «دوازدهمین جشنواره بین‌المللی شعر و داستان انقلاب» داوران این بخش از رویداد مذکور معرفی شدند.

به این‌ترتیب اعلام شد در دوازدهمین جشنواره بین المللی شعر و داستان انقلاب که اختتامیه آن بهمن ۹۹ برگزار خواهد شد، ۶ نفر از نویسندگان کشور به داوری آثار بخش داستان پرداخته‌اند.

در این‌دوره از جشنواره مذکور که حسینعلی جعفری دبیری بخش داستان آن را برعهده دارد، مصطفی جمشیدی، شهریار زمانی و محمد رضا شرفی خبوشان در بخش داستان بزرگسال، عبدالرحمان اونق، شهرام شفیعی و هادی خورشاهیان در بخش داستان نوجوان، آثار راه یافته به مرحله نهایی بخش داستان را داوری کردند.

بخش داستان این‌جشنواره با موضوعات رویدادهای سال‌های پیش از انقلاب و روزهای پیروزی انقلاب و پس از آن تا امروز همچون دفاع مقدس، کودتای نوژه، حادثه طبس، منافقین، فتنه‌ها و ترورها، خیزش سال ۴۲ و تبعید امام، کودتای سال۳۲، دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی، نقش و جایگاه انقلاب اسلامی در رهبری، وحدت، انسجام ملی و همراهی با جریان‌های استکبارستیز جهان با تأکید بر هویت اسلامی، مقاومت (با رویکرد ستم‌ستیزی، مبارزه با استکبار جهانی و ...) و در دو بخش رمان و داستان کوتاه اعلام فراخوان شده بود.

نظر شما