سه‌شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۹
ساعت : ۱۷:۵۸
کد خبر: ۱۱۱۸۶۰
|
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹
جدول پخش فیلم‌های شبکه نمایش با توجه به تعطیلات و محدودیت‌های جدید کرونایی از امروز اول آذرماه تغییر می‌کند و تدارک ویژه‌ای را خواهد داشت.
در تعطیلات کرونایی، شبکه نمایش ببینیدبه گزارش پایگاه خبری-تحلیلی فرهنگ و هنر؛  شبکه نمایش با توجه به تعطیلات اعلام شده از اول آذر ماه به ‌دلیل ملاحظات پیشگیرانه در مقابله با ویروس کرونا در کشور، کنداکتور خود را با شرایط و نیاز مخاطبان تغییر داده است.

برهمین اساس باکس ساعت 15 نمایش که به تکرار فیلم‌های کلاسیک اختصاص داشت به فیلم‌های ویژه شبکه نمایش تغییر پیدا کرده است. این هفته شبکه نمایش در ژانر منتخب موضوعی خود به فیلم‌هایی با مضامین ورزشی و در بخش صحنه‌گران به مرور آثار رابرت ردفورد می‌پردازد.

ایرانی:

فیلم‌های ساعت 13 شبکه نمایش که اختصاص به پخش فیلم‌های ایرانی و تله فیلم دارد از شنبه 1 آذر ماه تا جمعه 7 آذرماه به ترتیب شامل زمانی برای پشیمانی، خواب فروش، کفشاتو در نیار، ضیافت نامه، سلام به انتظار (به مناسبت روز بسیج مستعضفان)، سکوت دریا و پی 22 (به مناسبت روز نیروی دریایی) به روی آنتن می‌روند.

ویژه:

ساعت 15 نمایش که بیش از این تکرار فیلم‌های کلاسیک را پخش می‌کرد به فیلم‌های ویژه شبکه نمایش تغییر پیدا کرده است که از اول آذرماه به ترتیب انتهای یک رویا، تنها در خانه 5، داستان نبرد خرگوشی، بازی اسرار آمیز 2_جزیره کاپیتان، پای چپ من، سرانجام حقیقت و سامورایی رامن فروش از این شبکه پخش خواهند شد.

ژانر منتخب:

در بخش ژانر موضوعی منتخب این شبکه به فیلم‌های با موضوع ورزش از اول آذر ماه ساعت 19به ترتیب هووی، شنای بدون نفس، خط پایان، سیبیسکوئیت، جنگجوی درون، بهترین بازی دنیا و باج پخش می‌شوند.

مرور آثار:

در بخش صحنه‌گران هفته به فیلم‌های بازیگر و کارگردان برنده اسکار رابرت ردفورد پرداخته می‌شود که به ترتیب از شنبه تا جمعه ساعت 21 فیلم‌های: آخرین قلعه، جرمیا جانسون، همه مردان رئیس جمهور، اسنیکرز، بروبیکر، حقیقت و پیرمرد و اسلحه‌اند.

جذاب:

فیلم‌های جذاب شبکه نمایش ببر خیزان اژدهای نهان، سیزده گفت‌وگو درباره یک چیز، تحلیلش کن، لیلی با من است (به مناسبت روز بسیج مستعضفان)، سکوت بره‌ها، دنیای ژوراسیک و شتاب

از شنبه تا جمعه به ترتیب ساعت 23 از این شبکه پخش می‌شوند.

کلاسیک:

فیلم‌های ساعت یک بامداد به ترتیب گلوله‌ای در انتظار، انتقام، توطئه ویل بی، پای چپ من، مروارید مرگ، دودسکادن و جوزی ولز از شنبه تا جمعه است.
منبع: تسنیم
نظر شما