چهارشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
ساعت : ۰۳:۰۵
کد خبر: ۱۱۱۹۷۴
|
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۶
در قالب برنامه «سلامتی هدیه خداست» انجام می‌شود
فرهنگ‌سرای اخلاق با همکاری مرکز مشارکت‌های فرهنگی هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برنامه «سلامتی هدیه خداست» را با اهدای ماسک به مسافران اتوبوس‌های تندروی تهرانپارس تا پایانه آزادی برگزار می‌کند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، مرضیه خسروی بروجنی رییس فرهنگ‌سرای اخلاق از برگزاری برنامه «سلامتی هدیه خداست» خبر داد و گفت: این برنامه چهارشنبه پنجم آذر ماه از ساعت ۱۰ برگزار می‌شود و در آن با توجه به تاکید ستاد ملی مقابله با کرونا بر لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از جمله زدن ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، با همکاری گروه‌های جهادی بسته‌های بهداشتی حاوی ماسک همراه با هشدارهای بهداشتی به مسافران ایستگاه‌های منتخب اتوبوس‌های تندرو (BRT) در مسیر تهرانپارس- پایانه آزادی اهدا می‌شود. 

وی ادامه داد: در برنامه «سلامتی هدیه خداست» گروه‌های ملبس به گان با استقرار در ایستگاه‌های اتوبوس‌های تندرو از جمله چهارراه تهرانپارس، شهید آیت، بوعلی، میدان فردوسی، شهید نواب صفوی و پایانه آزادی، ضمن اهدای ماسک به مسافران، به آنها یادآوری می‌کنند که کرونا هر روز قربانی می‌گیرد و با استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی به سلامتی خود و دیگران احترام بگذاریم.

رییس فرهنگ‌سرای اخلاق ابراز امیدواری کرد این برنامه‌ها که در راستای فرهنگ‌سازی برای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و جدی گرفتن هشدارهای بهداشتی اجرا می‌شود، بتواند به افزایش توجه به توصیه‌ها و هشدارهای مسئولان در استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی کمک کند.

دبیرخانه برنامه «سلامتی هدیه خداست» در خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، خیابان شهید کاظمی، جنب بوستان گلزار، فرهنگ‌سرای اخلاق (تلفن 09365407689) واقع است.

نظر شما