چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
ساعت : ۲۰:۲۹
کد خبر: ۱۱۲۰۳۶
|
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳
معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران با همکاری دانشگاه‌های سراسر کشور ششمین مرحله از مسابقات کتابخوانی هشت بهشت را با در نظر گرفتن سهمیه ویژه برای برگزیدگان نودانشجو از ابتدای آذرماه آغاز کرد.
ششمین مرحله از مسابقات کتابخوانی هشت بهشت آغاز شدبه گزارش پایگاه خبری ـتحلیلی فرهنگ وهنربه  نقل معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، ششمین مرحله مسابقات کتابخوانی مجازی با موضوع کتاب «پیرمرد و دریا» اثر ارزشمند «ارنست همینگوی» با جوایز ۳ میلیون ریالی برای دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار می‌شود.

آزمون این مرحله از مسابقات نظیر ۵ دوره پیشین از ساعت ۹ الی ۲۴ روز جمعه ۲۸ آذر ماه به صورت مجازی است.

طبق آخرین نظر شورای مسابقه کتابخوانی هشت بهشت در هر دوره از مسابقات افرادی که موفق به کسب حداقل ۶۰ درصد نمره آزمون شده باشند در قرعه‌کشی انتخاب برگزیدگان شرکت داده می‌شوند.

معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران این مجموعه مسابقات را هر ماه به صورت مجازی برگزار می‌کند و به نسبت شمار شرکت‌کنندگان به تعدادی برگزیده جوایزی اهدا می‌شود بر این اساس پس از برگزاری ۸ دوره مسابقه طی یکسال جایزه ویژه ۸ بهشت به ۸ برگزیده‌ای تعلق می‌گیرد که طی این مدت(۸ دوره مسابقه)بیشترین امتیاز را کسب کرده باشد.

ارزش ریالی جایزه ویژه ۵ میلیون ریال برای هر  ۸ برگزیده نهایی است.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و شرکت در این مجموعه مسابقات می‌توانند به پایگاه اینترنتی bookrc.ir مراجعه کنند.

معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران با همکاری و مشارکت معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه تهران این مجموعه مسابقات را برگزار می‌کنند.

سلسله مسابقات کتابخوانی هشت بهشت ویژه دانشجویان با عنوان هر ماه یک کتاب، یک مسابقه برگزار می‌شود. بر اساس گزارش های پیشتر این مسابقه، هر ماه از ۲۴ برگزیده تقدیر می شود.
منبع: ایرنا
نظر شما