پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹
ساعت : ۰۲:۴۵
کد خبر: ۱۱۳۳۸۰
|
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵
فصل دهم مستند مسابقه «خانه ما» که مهرماه امسال و در شرایط ویژه کرونایی در قزوین تصویربرداری شد، با رقابت جذاب 3 خانواده قزوینی، روی آنتن شبکه دو سیما خواهد رفت.
فصل دهم «خانه ما» به شبکه دو رسید/ آغاز پخش از جمعه
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، در فصل دهم مستند مسابقه «خانه ما» که پخش آن از جمعه 19 دی ماه آغاز خواهد شد، سه خانواده در شهر باستانی قزوین به رقابت با یکدیگر می‌پردازند تا در پایان، خانواده برگزیده براساس پس‌انداز خود بتواند برنده جایزه صد برابری مبلغ پس‌انداز خود شود.

در این مسابقه تلویزیونی، سه خانواده در یک بازه زمانی یک ماهه و در چهارچوب مبلغی مشخص، ضمن انجام فعالیت‌های روزمره و تفریحات خانوادگی، باید در قالب یک کسب و کار خانوادگی، درآمدزایی نیز داشته باشند.

فصل دهم مستند مسابقه «خانه ما» بصورت هفتگی جمعه‌ها ساعت 19 روی آنتن شبکه دو سیما خواهد رفت و همزمان در فیلیمو نیز در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

در فصل دهم «خانه ما» که به تهیه‌کنندگی احمد شفیعی در استودیو نوبین و با سرمایه‌گذاری سازمان هنری رسانه‌ای اوج تولید شده است، امین کفاش و مسلم تهرانی به عنوان کارگردان، مهدی جبین شناس مشاور کارگردان، احسان عمادی نویسنده، پیمان طالبی راوی(گوینده)، حسن ناحی مدیر تصویربرداری، زهره احمدزاده مدیر تدوین و محسن مرادی به عنوان مجری طرح حضور دارند.
نظر شما