سه‌شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰
ساعت : ۲۲:۰۸
کد خبر: ۱۱۳۴۹۵
|
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸
دبیر جشنواره شهید آوینی گفت: جشنواره شهید آوینی با هدف انتخاب ناشر و کتاب برتر سپاه و بسیج آغاز به کار کرد.
جشنواره شهید آوینی آغاز به کار کرد/ انتخاب ناشر و کتاب برتر سپاهبه گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، رضا سلمانی دبیر جشنواره شهید آوینی به معرفی این جشنواره پرداخت و اظهار داشت: جشنواره شهید آوینی با هدف انتخاب ناشر و کتاب برتر سپاه و بسیج  آغاز به کار کرد.

وی تصریح کرد: ناشران می‌توانند کتاب‌ها و آثار مکتوب خود را که در بازه زمانی اول فروردین ۱۳۹۸ تا سی‌ام آذر ۹۹ تولید کرده‌اند، تا تاریخ ۳۰ دی‌ماه ۹۹ به آدرس تهران، خیابان آیت الله طالقانی، نرسیده به خیابان شهید مفتح، کوچه ۱۵ خرداد ، پلاک ۳ ، مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری بسیج، اداره کتاب و نشر. کد پستی : ۱۵۸۳۹۱۸۱۳۳ ارسال کنند. همچنین ناشران می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت خانه کتاب بسیج mahebbook.ir مراجعه کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به عملکرد سازمان بسیج مستضعفین در سال‌های گذشته در امر ترویج و معرفی کتاب خوب و اثرگذار، امیدواریم از این طریق اهمیت موضوع کتاب و کتابخوانی و همچنین ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی و فرهنگ ایثار و شهادت به خوبی برای عموم مردم تبیین و از ظرفیت عظیم و با انگیزه بسیج در تبلیغ و ترویج کتب بهره‌برداری لازم انجام شود.
نظر شما