شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
ساعت : ۰۷:۴۲
کد خبر: ۱۱۳۵۱۲
|
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲
همایون شجریان خواننده‌ تیتراژ پایانی فیلم سینمایی «قاتل و وحشی» به کارگردانی حمید نعمت‌الله شد.
همایون شجریان تیتراژ جدید می خواند/ معرفی ۵۰۰ هنرمند به سامانه «کارا»به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، فیلم سینمایی «قاتل و وحشی» به کارگردانی حمید نعمت‌الله، متقاضی حضور در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، این روزها آخرین مراحل فنی را طی می‌کند.

همایون شجریان که در آثار اخیر حمید نعمت‌الله همکاری نزدیکی با این فیلمساز داشته، خوانندگی تیتراژ پایانی این فیلم سینمایی را برعهده خواهد داشت.

این چهارمین همکاری همایون شجریان با حمید نعمت‌الله بعد از «آرایش غلیظ»، «رگ خواب» و «شعله‌ور» است.

لیلا حاتمی، شهرام حقیقت‌دوست، امین حیایی، ستاره اسکندری، عزت‌الله رمضانی‌فر، سام نوری، یاسمین معینی و… از بازیگران تازه‌ترین فیلم حمید نعمت‌الله هستند.
 
همایون شجریان تیتراژ جدید می خواند/ معرفی ۵۰۰ هنرمند به سامانه «کارا»معرفی ۹۷۰ هنرمند، گروه، موسسه و استودیو موسیقی به سامانه کارا

دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نزدیک به ۱۰۰۰ گروه، هنرمند، استودیو و موسسه حوزه موسیقی را برای دریافت تسهیلات سامانه کارا شناسایی و معرفی کرده است.

 بیش از ۵۰۰ هنرمند موسیقی که به دلیل شیوع ویروس کرونا دچار زیان شده بودند، برای دریافت این تسهیلات به سامانه کارا معرفی شدند.

همچنین بیش از ۳۵۰ استودیو صدابرداری، شرکت های تهیه و تولید موسیقی در میان گروه های معرفی شده هستند.

علاوه بر این ۱۰۰ گروه ثبت شده موسیقی نیز برای بهره وری از این تسهیلات در مسیر دریافت وام هستند.

در این فهرست ۲۰ موسسه تک منظوره هنر موسیقی هم قراردارند.  
به منظور حمایت از هنرمندان حوزه موسیقی این تسهیلات بانکی تا اردیبهشت سال ۱۴۰۰ تنفس خواهد داشت.

این در حالی است که دفتر موسیقی با اعلام فراخوان، مکاتبه با ادارات کل ارشاد استان ها و نیز مکاتبه با تشکل های حوزه موسیقی، پس از بررسی درخواست ها، واجدین شرایط را به سامانه کارا برای دریافت تسهیلات معرفی کرده است.
نظر شما