دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
ساعت : ۰۷:۴۶
کد خبر: ۱۱۳۵۸۱
|
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳
همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا (س) هیأت‌های عزاداری فاطمی در سه میدان تهران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به دلیل شیوع ویروس کرونا تجمع خواهند کرد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا (س) هیأت‌های عزاداری فاطمی در سه میدان تهران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به دلیل شیوع ویروس کرونا تجمع خواهند کرد.

میدان فاطمی: در این میدان عزاداران فاطمی از ساعت۱۲ به عزاداری خواهند پرداخت که آیت‌ا... کاظم صدیقی سخنرانی و محسن طاهری، عبدالرضا هلالی، روح‌ا... بهمنی، علیرضا اسفندیاری و محسن عراقی نیز مرثیه‌خوانی خواهند کرد. 

میدان هفت‌تیر: اجتماع بزرگ هیأت‌های عاشورای فاطمی نیز روز یکشنبه ۲۸ دی‌ (صبح روز شهادت) از ساعت۹و۳۰صبح در این میدان برگزار خواهد شد که حجت‌الاسلام ثمری سخنرانی و حسین سازور مرثیه‌خوانی خواهد کرد. این مراسم با حضور برادران و خواهران در عرصه میدان هفت‌تیر برگزار خواهد شد.
میدان شوش: در این میدان نیز عزاداران فاطمی تجمع خواهند کرد و سید محمد ترکان و امین شادکام مرثیه‌خوانی خواهند داشت و گروه ابناالحسن نیز اجرای مراسم می‌کند. این برنامه ۲۸دی‌ برگزار می‌شود.

نظر شما