جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
ساعت : ۰۴:۵۰
کد خبر: ۱۱۴۳۴۷
|
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۶
«استیو جابز غلط کرد با تو» کتاب بعدی نشر اطراف، تا آخر همین هفته آماده‌ انتشار می‌شود.
استیو جابز غلط کرد با تو!
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، «استیو جابز غلط کرد با تو» کتاب بعدی نشر اطراف، در مراحل نهایی چاپ و صحافی است و تا آخر همین هفته آماده‌ انتشار می‌شود.

این کتاب تلاشی ا‌ست برای ثبت تجربه‌ شخصی از محیط کار در شرکت‌های فناور ایرانی، یک کپی‌رایتر با تجربه 29 ماهه‌ کار در یک استارت‌آپ موفق و ده‌ها مصاحبه‌ ناموفق، خاطراتش را در این کتاب با طنزی روایت کرده که گاهی تلخ است و به هجو پهلو می‌زند.

«استیو جابز غلط کرد با تو» در مجموعه «تجربه محیط کار» نشر اطراف قرار می‌گیرد. از این مجموعه پیش از این کتاب «مصائب من در حباب استارت‌آپ» منتشر شده است.

بنا بر گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس ، نشر اطراف تاکنون بسته‌ها و دسته‌های مختلفی از کتاب‌های گوناگون با عناوین «مجموعه اول»، «مجموعه دوم»، «تماشای شهر»، «سواد روایت»، «سفرنامه‌های مصور»، «سفرنامه‌های زنان»، «روایت نظری»، «روایت در کسب و کار»، «روایت مستند مصور»، «مجموعه تجربه‌ها» اعم از نوشتن، محیط کار، مهارت، مضمون، رابطه و جوانی و در بخش کودک و نوجوان (راه‌راه) آثار متنوعی را منتشر کرده است.

کتاب «استیو جابز غلط کرد با تو» به قلم آزاده رحیمی در ۱۶۸ صفحه، شمارگان ۱۰۰۰ نسخه و قیمت ۲۵۶۰۰ تومان از طریق سایت ناشر به فروش می‌رسد.

نشر اطراف، چند سال قبل با کتاب پرفروش «کاشوب» روایت‌هایی از روضه‌ها شروع کرد که تاکنون به چاپ دوازدهم رسیده است.
نظر شما