چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
ساعت : ۲۲:۴۳
کد خبر: ۱۱۸۷۶۵
|
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۵
دبیر دومین سوگواره فیلم‌کوتاه عاشورایی تصویر دهم از تمدید مهلت ارسال آثار تا ۲۳ مهر‌ مصادف با هشتم ربیع‌الاول، شهادت حضرت امام‌حسن‌ عسکری (ع) خبر داد.
مهلت ارسال آثار به سوگواره تصویر دهم تمدید شد
به گزارش پایگاه تخلیلی خبری فرهنگ و هنر، محمد رهبر دبیر این رویداد بیان کرد: با توافق مجید مجیدی مدیر این سوگواره با توجه به استقبال گسترده از این رویداد و همچنین درخواست علاقه‌مندان بنا شد تا مهلت ارسال آثار تمدید شود.

او ادامه داد: بدین ترتیب مهلت ارسال آثار که تا پنجم مهر مصادف با اربعین حسینی (ع) اعلام شده بود، با توجه به توافقات صورت گرفته، تا ۲۳ مهر مصادف با هشتم ربیع‌الاول، شهادت حضرت امام حسن‌ عسکری (ع) تمدید شد.

‌وی با تاکید بر اینکه، این زمان مجددا تمدید نخواهد شد، اظهار کرد: با توجه به استقبال و درخواست مکرر علاقه‌مندان، مدت دریافت آثار از سوی دبیرخانه سوگواره به مدت تقریبا سه هفته تمدید شد تا هنرمندان و فیلم‌سازان فرصت مناسبی داشته باشند تا آثارشان را به دبیرخانه ارسال کنند.

دومین «سوگواره فیلم‌کوتاه عاشورایی تصویر دهم» با هدف محوری اشاعه و ترویج سنت‌ها و آیین‌های حسینی با مدیریت مجید مجیدی و دبیری محمد رهبر و با حمایت عتبه حسینی (ع) برگزار می‌شود.

داوری آثار این دوره سوگواره را مجید مجیدی، سیدرضا میرکریمی و نیما جاویدی برعهده دارند.

هنرمندان برای شرکت در این رویداد تا ۲۳ مهر مصادف با شهادت امام‌حسن‌ عسکری (ع) فرصت دارند آثارشان را در قالب فیلم‌های کوتاه مستند، داستانی یا انیمیشن پس از تکمیل فرم درخواست، در سایت سوگواره تصویردهم به نشانی tasvir۱۰.ir بارگذاری کنند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات دقیق‌تر از اخبار، فرآیند برگزاری، قوانین و شیوه‌نامه شرکت در این سوگواره ‌می‌توانند علاوه بر مراجعه به صفحات مجازی سازمان جوانان راه ایمان، به نشانی@Javanane_Rahe_Iman با شماره تلفن ۰۹۱۰۹۲۳۴۲۳۴ تماس حاصل کنند.
نظر شما