سه‌شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰
ساعت : ۱۵:۱۴
کد خبر: ۱۱۹۰۹۹
|
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۴
مهلت شرکت در دومین نمایشگاه ملی و بین‌المللی ملکوت با نام صلوات در رشته‌های خوشنویسی، نقاشی‌خط و تایپوگرافی تمدید شد.
مهلت ارسال آثار به نمایشگاه صلوات تمدید شد
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر ، دبیرخانه نمایشگاه ملکوت طی اطلاعیه‌ای از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این نمایشگاه خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به استقبال و درخواست‌های مکرر هنرمندان برای تمدید مهلت ارسال آثار برای شرکت در دومین نمایشگاه ملکوت به اطلاع می‌رساند زمان ارسال آثار تا ۲۵ مهرماه ۱۴۰۰ تمدید شد.

به گزارش ایکنا ، سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور با هدف استفاده از زبان هنر برای دستیابی به اهداف خود در راستای تقویت مناسبات و تعاملات هنری، رسانه‌ای و تبلیغاتی میان دانشگاهیان و نخبگان در سطح ملی و بین‌المللی با محوریت قرآن کریم و سیره زندگانی معصومین (ع)، مجموع نمایشگاه‌های ملی و بین‌المللی ملکوت را برگزار می­‌کند که فراخوان آن به شرح ذیل است:

موضوع نمایشگاه: صلوات (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

رشته‌های نمایشگاه: خوشنویسی، نقاشیخط، تایپوگرافی

مقررات شرکت در نمایشگاه: نمایشگاه ملی به صورت مجازی و در پایگاه اینترنتی (سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور) www.isqa.ir برگزار خواهد شد.

از میان آثار ارسالی، آثاری که طبق نظر هیات انتخاب، شرایط حضور در نمایشگاه بین‌المللی را داشته باشند به این بخش راه پیدا خواهند کرد که به صورت مجازی و با همکاری سازمان­‌های بین‌المللی برگزار خواهد شد.

ثبت نام صرفا از طریق پایگاه اینترنتی reg.isqa.ir انجام خواهد شد.

اطلاعات فرم ثبت‌نام و عناوین آثار در تهیه مطالب انتشاراتی و نمایشگاهی مورد استفاده قرار خواهد گرفت، از این رو مسئولیت صحت اطلاعات ارسالی بر عهده شركت‌كننده است. حجم تصویر ارسالی کمتر از دو مگابایت باشد.

دبیرخانه نمایشگاه مجاز است از آثار ارسالی برای امور نمایشگاهی، تبلیغاتی و انتشاراتی خود استفاده کند. در صورت ارسال بیش از حد ظرفیت نمایشگاه، آثار به صورت گزینشی انتخاب می‌شود. آثاری که با موضوع نمایشگاه مطابقت نداشته باشند حذف خواهند شد.

آثاری که به لحاظ کیفیت فنی مورد تایید نباشند حذف خواهند شد. تصاویر ارسالی باکیفیت پایین داوری نخواهد شد. دبیرخانه از دریافت آثار ارسالی بعد از موعد مقرر معذور است. ارسال آثار توسط شرکت کننده، جهت حضور در نمایشگاه به منزله اعلام مالکیت معنوی اثر است، درصورت اثبات خلاف این امر در هر مرحله‌ای، عواقب حقوقی و جزایی آن بر عهده شرکت‌کننده است.

هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر پنج اثر برای شرکت در نمایشگاه ارائه کند. به تمامی شرکت کنندگان در نمایشگاه ملی، گواهی شرکت در نمایشگاه از سوی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاد دانشگاهی اعطاء می‌شود.

هزینه شرکت در نمایشگاه رایگان است و همچنین ارسال اثر و شرکت در نمایشگاه به منزله پذیرش مقررات نمایشگاه است. تصمیم درباره مسائل پیش بینی نشده بر عهده شورای برگزاری است و به اطلاع هنرمندان خواهد رسید. آخرین مهلت ارسال آثار: ۱۷ مهرماه ۱۴۰۰

زمان برگزاری نمایشگاه: اول آبان ماه ۱۴۰۰ (همزمان با میلاد حضرت محمد(ص))

شماره تماس های دبیرخانه: ۰۲۱۶۶۹۷۰۷۷۵ و ۰۲۱۶۶۴۰۲۸۸۲
نظر شما