دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰
ساعت : ۲۰:۱۴
کد خبر: ۱۲۱۷۸۵
|
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۲
فیلم سینمایی «قهرمان» به کارگردانی اصغر فرهادی یکشنبه 26 دی ماه ساعت 18 در فرهنگسرای ارسباران اکران و پس از آن نقد و بررسی می‌شود.

قهرمان در ارسباران

به گزارش پایگاه خبری فرهنگ و هنر، فیلم سینمایی «قهرمان» به کارگردانی اصغر فرهادی یکشنبه 26 دی ماه 1400 ساعت 18 در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای ارسباران اکران و پس از آن با حضور علی قاضی مدیر فیلمبرداری، محمدرضا دلپاک صداگذار، نوید پورمحمدرضا منتقد، کورش جاهد کارشناس سینما و جمعی دیگر از عوامل فیلم نقد و بررسی می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است: رحیم به دلیل نداشتن توانایی در پرداخت بدهی اش در زندان به سر می برد. در طول دو روز مرخصی او در تلاش است که شاکی خود را با پرداخت بخشی از بدهی متقاعد به پس گرفتن شکایت خود کند اما همه چیز طبق برنامه پیش نمی رود...

فیلم قهرمان در کن 2021 جایزه بزرگ این جشنواره را به خود اختصاص داد و همچنین به عنوان نماینده سینمای ایران به مراسم اسکار 2022 معرفی شده است.

امیر جدیدی، محسن تنابنده، سحر گلدوست، فرشته صدرعرفایی، احسان گودرزی، مریم شاه داعی، علیرضا جهاندیده، فرخ نوربخت، محمد عاقبتی، صالح کریمایی و سارینا فرهادی بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

علاقمندان برای حضور دراین نشست می‌توانند به فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی بالاتر از پل سیدخندان‌، خیابان جلفا مراجعه و یا با شماره‌های 20- 22872818 تماس بگیرند.

برچسب ها: قهرمان ، ارسباران
نظر شما