سه‌شنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۱
ساعت : ۰۵:۵۰
کد خبر: ۱۲۵۱۸۴
|
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۸
پردیس سینما گالری ملت در سه ماهه نخست سال جاری توانسته است رتبه سوم جذب مخاطب در کل کشور را کسب کند.
پردیس سینمایی ملت سوم شد
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، بر اساس اعلام سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری، پردیس سینمایی ملت با 140 هزار و 304 مخاطب به عنوان سومین سینمای پرفروش کشور در سه ماه نخست سال 1401 انتخاب شده است که در جدول رتبه بندی سینماهای پرمخاطب کشور نسبت به سال 97، سه پله و نسبت به سال 98، چهار پله صعود داشته است.

 در این جدول فروش پردیس سینمایی کورش رتبه اول و پردیس سینمایی ایران‌مال رتبه دوم فروش بلیت در کشور را به خود اختصاص داده‌اند.

همچنین دیگر سینماهای زیرمجموعه موسسه تصویر شهر که در جنوب شهر تهران قرار دارند نسبت به طی چهار سال اخیر رشد قابل توجهی داشته اند که پردیس راگا واقع در منطقه شهر ری با 54 هزار و 851 مخاطب در جایگاه 19 ام و تماشا در منطقه یافت آباد با 39 هزار و 19 مخاطب در جایگاه 32 ام جدول رتبه بندی فروش سینماها قرار گرفته اند.

لازم به یادآوری است که از ابتدای تابستان سال جاری سینماهای موسسه تصویر شهر به طرح کاهش بها بلیت پیوسته اند، به این صورت که در سه روز ابتدایی هفته بلیت فیلم های منتخب تا ساعت 19 به صورت نیم بها و از ساعت 19 به بعد تمامی فیلم ها با 10 هزار تومان کاهش به مخاطبان ارائه می شود.

نظر شما