چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲
ساعت : ۱۵:۲۲
کد خبر: ۱۲۵۲۳۴
|
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۳
پس از دو سال فعالیت مجازی کلید خورد؛
جلسات کانون ادبی فرهنگ‌سرای معرفت پس از برداشته شدن کامل محدودیت‌های کرونایی از این پس یکشنبه‌های هر هفته در فرهنگ‌سرای معرفت برگزار می‌شود.

آغاز به کار کانون ادبی فرهنگ‌سرای معرفتبه گزارش روابط عمومی فرهنگ‌سرای معرفت ، سلسله نشست‌های کانون ادبی معرفت از این پس روزهای یکشنبه ساعت 17 تا 19 میزبان شاعران و اهالی شعر و ادب خواهد بود و نخستین جلسه این کانون نیز روز یکشنبه ،12 تیرماه ساعت برگزار خواهد شد .

بر اساس این گزارش، این جلسات که از سال 1375 همزمان با افتتاح فرهنگ‌سرای معرفت با قدمتی بیش از 25 سال سابقه فعالیت دارد و شاعران، نویسندگان و منتقدان ادبی بیشماری را تربیت کرده است، در دوره‌ی جدید فعالیت توسط مهدی نور قربانی، شاعر و ترانه سرای جوان، صاحب مجموعه غزل «بی‌خودی» به عنوان مجری‌کارشناس اداره خواهد شد.

همچنین شعرخوانی، نقد و بررسی اشعار، رونمایی از مجموعه آثار شاعران، بررسی رویدادهای فرهنگی و معرفی و حضور شاعران نامی کشور از جمله بخش‌های این جلسات ادبی است.

علاقمندان برای شرکت در جلسات کانون ادبی معرفت می‌توانند یکشنبه‌ها ساعت 17 به فرهنگ‌ سرای معرفت واقع در بلوارشهران، بعداز زیرگذر شهید همت مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن 44301444(واحد فرهنگی) تماس بگیرند.

نظر شما