دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱
ساعت : ۰۳:۰۷
کد خبر: ۱۲۶۱۲۰
|
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۴
نمایشگاهی از دیالوگ های ماندگار دو اسطوره قهرمان ساز سینمای ایران آثار سپیده برهمن در قابهای خوشنویسی در ایستگاه مترو شهید بهشتی برگزار می شود.
دیالوگ های ماندگار در ایستگاه مترو  شهید بهشتی(ره)به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر،  در این نمایشگاه، همزمان با روز تولد دو استاد برجسته کشورمان؛ علی حاتمی و مسعود کیمیایی ۲۳ اثر از ماندگارترین دیالوگ های این دو کارگردان برجسته،  در قاب خطاطی اجرا شده و با شیوه ای نو به سبک شایسته نستعلیق و نقاشی خط به رشته تحریر در آمده است.
سپیده برهمن از انگیزه برپایی این دو رشته عنوان کرد؛ نمایشگاههای برگزار شده پیشین که با استقبال خوبی رو به رو شده، این بار برای معرفی هر چه بیشتر خوشنویسی نسل جوان و ادای احترام به زنده یاد علی حاتمی و همچنین مسعود کیمیایی این کار هنری شکل گرفته است.
افتتاحیه این نمایشگاه دوشنبه 24 مرداد ساعت 17 تا 19 با حضور هنرمندان و سینماگران در مترو گالری شهید بهشتی واقع در ایستگاه مترو شهید بهشتی با مشارکت شرکت بهره برداری مترو، برگزار خواهد شد.
بازدید برای عموم علاقمندان آزاد است. علاقمندان برای اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۹۶۶۵۲۶۰۶تماس حاصل نمایند.
علاقه‌مندان برای اطلاع از برنامه های فرهنگی هنری فرهنگسرای مترو، می توانند با آدرس های ذیل با فرهنگسرای مترو در ارتباط باشند:
 سایت فرهنگسرا     www.merto.farhangsara.ir
 آدرس اینستاگرام@farhangsarametro 
شماره تماس:  96652605
نظر شما