چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲
ساعت : ۱۴:۳۳
کد خبر: ۴۴۲۴۱
|
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۰ - ۱۴:۵۸
همايون شجريان آهنگساز و موسيقي‌دان مطرح کشور، پس از تماشاي نمايش خرده خانوم گفت: ظرافت‌هاي موجود در متن و گفتار اين اثر که به مسائل دوران قاجار مي‌پردزد، بسيار هوشمندانه طراحي و ارائه شده است.

به گزارش «شهر» به نقل از روابط عمومي خانه هنرمندان، شجريان در خصوص اجراي اين نمايش اظهار کرد: اين اثر از معدود تئاترهايي بود که از تماشاي آن بسيار لذت بردم. بنابراين ضمن خسته نباشيد به همه گروه اجرايي اين نمايش، شخص گلاب آدينه به خاطر بازي زيبا و به ياد ماندني‌شان تبريک مي‌گويم.

 

اين موسيقي‌دان، در خصوص موسيقي ارائه شده در نمايش خرده خانوم نيز گفت: بايد از گروه ارکستر اين نمايش تقدير کرد، زيرا با استفاده از دو ساز توانسته‌اند قطعات زيبايي را اجرا كنند.

 

تا کنون هنرمنداني همچون منيژه محامدي، مهوش‌افشارپناه، رويا تيموريان، فرزانه نشاط‌خواه، عباس جوانمرد، مسعود رايگان، جمشيد گرگين، عليرضا خمسه، ليلا حاتمي، فاطمه معتمدآريا، حام، ترانه عليدوستي، پگاه آهنگراني، خسرو احمدي، کورش سليماني، و .... با حضور در مجموعه تماشاخانه ايران‌شهر از نمايش خرده خانوم ديدن کرده‌اند.

 

علاقه‌مندان براي کسب اطلاعات بيشتر در خصوص اخبار و رويدادهاي هنري مجموعه تماشاخانه ايران‌شهر مي‌توانند به پايگاه اطلاع رساني مجموعه به نشاني www.tamashakhaneh.ir مراجعه كنند.

نظر شما