چهارشنبه ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
ساعت : ۱۱:۴۰
کد خبر: ۷۹۶۷۲
|
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۲
برنامه‌‌ فرهنگسراها و مراکز وابسته به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به تفکیک مناطق 22 گانه پایتخت به منظور حضور شهروندان و استفاده آنها از برنامه‌های ارایه شده از 5 تا 11 مهرماه اعلام شد.
برنامه‌‌ فرهنگسراها و مراکز وابسته به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به تفکیک مناطق 22 گانه پایتخت به منظور حضور شهروندان و استفاده آنها از برنامه‌های ارایه شده از 5  تا 11 مهرماه اعلام شد.

منطقه 1
کانون باران شعر - نشست ادبی و شعر خوانی و شاهنامه خوانی با حضور استاد جیرودی - 7 مهر - ساعت 17 تا 19 -فرهنگسرای ملل / منطقه 1
کانون جهان دیدگاه ملل - حضور سالمندان همراه با شعر خوانی و سرود و ...- 10 مهر - ساعت 10 تا 13 - فرهنگسرای ملل / منطقه 1
ثبت نام دوره های آموزشی - علوم قرآنی هنر های دستی و تجسمی نقاشی آشپزی -5 تا 10 مهر – ساعت 9 تا 17 - فرهنگسرای ملل / منطقه 1
آغاز ثبت نام دوره های معرق - توسط استاد علامه زاده - 5 تا 10 مهر – ساعت 9 تا 17 - فرهنگسرای ملل / منطقه 1
کانون مفاخر شمیران - نشست ادبی و شعر خوانی با حضور سرکار خانم احمدی - 8 مهر – ساعت 17 تا 19 - فرهنگسرای ملل / منطقه 1
کانون فرهنگ و زندگی - نشست روانشناسی در خصوص روابط خانواده - 6 مهر - ساعت 10- فرهنگسرای ملل / منطقه 1
سینما - اکران فیلم های روز دنیا به همراه نقد و بررسی با حضور آقای بابایی - 9 مهر - ساعت 17 - فرهنگسرای ملل / منطقه 1
نسیم زندگی - برگزاری نشست های روانشناسی در خصوص مهارتهای زندگی و بالا بردن کیفیت زندگی - 8 مهر - ساعت 10 تا 12- فرهنگسرای ملل / منطقه 1
بچه های مسجد - برگزاری نشست‌های تخصصی بر اساس هویت و سبک وزندگی دینی مبتنی بر مسجد محوری – 5 تا 10 مهر - ساعت 15 تا 19 - فرهنگسرای ملل / منطقه 1
عصرانه فرهنگی - اجرای ایستگاه های هنری از قبیل نقاشی نمایش خلاق قصه گویی و... - 7 مهر – ساعت 16تا 18- فرهنگسرای ملل / منطقه 1
حیاط خلوت هنر – نمایشگاه مجموعه آثار ساناز خلف رنگ روغن و گواش – 5 تا 10 مهر - ساعت 9 تا 18 - خانه فرهنگ دکتر عظیمی - فرهنگسرای ملل / منطقه 1

منطقه 2
نمایش کمدی پزشک نازنین ویژه بزرگسالان به کارگردانی امین اسکندریان – 5 تا 10 مهر - ساعت 21 - سالن آمفی تئاتر - فرهنگسرای ابن سینا / منطقه 2
باشگاه ادبی ایران زمین - کارگاه ادبی با حضور کورس احمدی – 6 مهر - ساعت 30/17 - فرهنگسرای ابن سینا / منطقه 2
زیارت عاشورا - 10 مهر - ساعت 8 - نمازخانه فرهنگسرای ابن سینا / منطقه 2
نمایش شاد و موزیکال قندک و باباجان، ویژه کودک و نوجوان -  5 تا 10 مهر – ساعت 16 – سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای ابن سینا / منطقه 2
چشمه معرفت – سلسله نشست‌های معرفت شناسی با حضور دکتر بخشعلی قنبری - 6 مهر - ساعت 11 - در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای ابن سینا / منطقه 2
تفسیر مثنوی معنوی با حضور دکتر علی رافعی – 8 مهر - ساعت 30/17 – فرهنگسرای ابن سینا / منطقه 2
باشگاه فیلم ایران زمین - نمایش و نقد فیلم با حضور منتقدین و عوامل فیلم - 7 مهر - ساعت 30/17 – فرهنگسرای ابن سینا / منطقه 2
اشارات و تنبیهات - سلسله نشست های مباحث عرفانی و فلسفی بر اساس کتاب اشارات و تنبیهات ابوعلی سینا – 9 مهر - ساعت 18 - فرهنگسرای ابن سینا / منطقه 2
بازارچه خیریه - 7 و 9 مهر - ساعت 16 تا 20 - فرهنگسرای ابن سینا / منطقه 2

منطقه 3
باشگاه تئاتر تهران- اجرای نمایش خانواده تت - 6 تا 11 مهر - ساعت 20 - فرهنگسرای ارسباران / منطقه 3
خانه ترانه - شعر و ترانه خوانی با حضور افشین یدالهی- 10 مهر- ساعت 15- فرهنگسرای ارسباران / منطقه 3
اجرای تئاتر با عنوان خرداد خبرنگار (به مناسبت هفته دفاع مقدس)- 5 تا 11 مهر- ساعت 19 - فرهنگسرای ارسباران / منطقه 3
نمایشگاه نقاشی آثار دفاع مقدس- 5 تا 11 مهر - ساعت 10 تا 19- گالری شماره 2 فرهنگسرای ارسباران / منطقه 3
نمایشگاه مجسمه های چوبی- 5 مهر تا 11 مهر- ساعت 10 تا 19- گالری شماره 1 فرهنگسرای ارسباران / منطقه 3
تروریسم از نگاه اسلام و غرب - 5 مهر - ساعت 17- خانه موزه استاد مطهری/ منطقه 3
مبادله کتاب – 9 مهر - ساعت 12 تا 19- کتابخانه علامه امینی / منطقه 3
اجرای حسنی و دیو سیاه، به کارگردانی مجید علم بیگی – 6 تا 11 مهر - ساعت 18- سالن اجتماعات فرهنگ سرای آفتاب / منطقه 3
نشست کانون شعر و ادب - 6 مهر - ساعت 17 - سالن اجتماعات فرهنگ سرای آفتاب / منطقه 3
جشن آغاز سال تحصیلی پیش دبستان - 6 مهر - ساعت 10 - سالن اجتماعات فرهنگ سرای آفتاب / منطقه 3
نشست مادران قصه گو - 8 مهر - ساعت 15 - فرهنگسرای آفتاب / منطقه 3
نمایشگاه نقاشی پاستل از آثار مینو شاهی- 5 تا 10 مهر – ساعت 9 تا 19 - نگارخانه فرهنگسرای آفتاب / منطقه 3
ثبت نام پیش دبستانی و دوره های آموزش داستان نویسی و بازیگری - 5 تا 10 مهر - فرهنگسرای آفتاب / منطقه 3

منطقه 4
نمایشگاه دفاع مقدس- فروش محصولات فرهنگی، کتاب، غرفه عفاف و حجاب و... - 5 تا 7 مهر - ساعت 10 تا 19 -فرهنگسرای اشراق / منطقه 4
خانه های کاه گلی- نمایشگاه ماکت خانه های روستایی اثر نرگس تاجیک - 5 تا 8 مهر - ساعت 9 تا 19 - فرهنگسرای اشراق / منطقه 4
پرواز - نمایشگاه نقاشی خط و سفال اثر غزاله سادات نوابی - 5 تا 8 مهر - ساعت 9تا 19 - فرهنگسرای اشراق / منطقه 4
کارگاه های آموزشی طب سنتی - آشنایی با عسل درمانی و فواید عسل – 5 تا 10 مهر - ساعت 9 تا 11 - فرهنگسرای اشراق / منطقه 4
کانون نمایش- آموزش اصول اولیه و مقدماتی تئاتر – 7 مهر - ساعت 14 تا16- فرهنگسرای اشراق / منطقه 4
کانون نجوم - نشست های تخصصی و همایش های علمی، پخش فیلم و رصد ستارگان- 8 مهر– ساعت 17 تا 19- فرهنگسرای اشراق / منطقه 4
 حریم آرامش- کارگاه آموزش آشنایی با روابط متعارف و نامتعارف زوجین - 6 و 10 مهر - ساعت 8 تا 12- فرهنگسرای اشراق / منطقه 4
آموزش مداحی با اعطا مدرک ویژه بانوان – 8 مهر - ساعت 16 تا 18- فرهنگسرای اشراق / منطقه 4
نقش خیال – نمایشگاه نقاشی آبرنگ و پاستل خانم قاسمی - 5 تا 11 مهر - خانه فرهنگ صدف / منطقه 4
 آموزش داستان نویسی و داستان خوانی – 6 مهر - ساعت 17 تا 18 - خانه فرهنگ صدف / منطقه 4
 کارگاه مثنوی خوانی - خواندن مثنوی و تفسیر آن – 10 مهر - ساعت 10 تا 12- خانه فرهنگ صدف / منطقه 4
میهمانی کتاب و قهوه - معرفی کتاب هفته، عرضه لوازه و هدایای سنتی همراه با سرو نوشیدنی- 5 تا 11 مهر - ساعت 9 تا 19- خانه فرهنگ صدف / منطقه 4
کافه هنر- برگزاری نمایشگاهی صنایع دستی – 5 و 6 مهر – ساعت 16 تا 22 - خانه فرهنگ صدف / منطقه 4
کلاس های آموزش تخصصی قرآن برای تمام سنین – 5 تا 11 مهر - خانه فرهنگ صدف / منطقه 4
دوره کامپیوتر ویژه سالمندان- 7 و 10 مهر - ساعت 9 تا 11 - خانه فرهنگ صدف / منطقه 4
کارگاه آموزشی هفت اصول تربیت - 6 مهر - ساعت 10 تا 12 - فرهنگسرای هنگام / منطقه 4
آیینه‌ی هنر اقوام ایرانی - نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای خانگی - 7 و 9 مهر - ساعت 10 تا 19 - فرهنگسرای هنگام / منطقه 4
کارگاه آموزش روش‏های حفظ تازگی غذا - 8 مهر - ساعت 10 تا 12 - فرهنگسرای هنگام / منطقه 4
کانون قرآن مشکات – برگزاری دوره های تخصصی آموزش و تفسیر قرآن کریم - 6 و 8 مهر - ساعت 9 تا 12 - فرهنگسرای هنگام / منطقه 4
تفسیر موضوعی قرآن – 9 مهر – 9:30 تا 11 - فرهنگسرای هنگام / منطقه 4
کانون شعر یک جمع صمیمی – 9 مهر‏ - ساعت 18 تا 20 - فرهنگسرای هنگام / منطقه 4
کانون سینمایی باران – آموزش کانون گریم، تدوین، بازیگری، فیلم‏نامه نویسی و ساخت فیلم کوتاه - 7 مهر - ساعت 18 تا 20 - فرهنگسرای هنگام / منطقه 4
آموزش محاسبات ذهنی با چرتکه – 6 مهر - ساعت 16 - فرهنگسرای هنگام / منطقه
آموزش رباتیک ویژه‌ی کودکان و نوجوانان – 7 و 9 مهر - ساعت 16 - فرهنگسرای هنگام / منطقه 4
مراسم زیارت عاشورا - ‏10 مهر - ساعت 8 - فرهنگسرای هنگام / منطقه 4

منطقه 5
خانه شعر و ترانه - برگزاری جلسات شعر خوانی مربوط به تمام سنین - 5 مهر – ساعت 17 - خانه فرهنگ آیه / منطقه 5
مسابقه پلی تا آسمان - برگزاری مسابقه مذهبی - 5 مهر – ساعت 8 - فرهنگسرای فردوس / منطقه 5
پیام‌کتاب - ترویج مراجعه و بهره‌برداری از متون مرجع دینی در زندگی - 6 مهر - کتابخانه شیخ فضل ا... نوری / منطقه 5
با هم بخوانیم- ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی - 6 مهر - ساعت 17 - فرهنگسرای فردوس /منطقه 5
انجمن ترانه فردوس - آموزش ترانه سرایی با حضور عبدالجبار کاکایی و بهروز یاسمی - 6 مهر - ساعت 17 - فرهنگسرای فردوس / منطقه 5
گنجینه های پارسی - تجلیل از مفاخر ملی و مذهبی ایران زمین - 7 مهر - ساعت 17 - خانه فرهنگ میثاق / منطقه 5
حماسه شعر - جلسات موضوعی پیرامون شرح، توضیح و تفسیر شاهنامه - 7 مهر - ساعت 17 - فرهنگسرای فردوس / منطقه 5
عصر شعر - جلسات شعرخوانی به همراه نقد و بررسی آن با حضور آقای سعید بیابانکی - 8 مهر- ساعت 17 - فرهنگسرای فردوس / منطقه 5
زنان موفق جامعه شکوفا - معرفی و تجلیل از زنان موفق - 8 مهر - ساعت 10 - خانه فرهنگ محصل / منطقه 5
طیبعت یار - برگزاری تور طبیعت گردی برای پاکسازی محیط زیست -10 مهر – ساعت 9 - خانه فرهنگ میثاق / منطقه 5
روضه عشق- مراسم زیارت عاشورا با حضور مداح اهل بیت(ع) - 10 مهر – ساعت 8:30 - فرهنگسرای فردوس / منطقه5
بر بال ملائک - مراسم تجلیل و تکریم از مادران شهدا ، قرائت زیارت عاشورا و سخنرانی مذهبی -10 مهر - ساعت 8 - فرهنگسرای معرفت / منطقه 5

منطقه 6
کانون مهارت های زندگی – نشستی با موضوع اهمیت و ضرورت ایجاد تغییر در زندگی – 5 مهر - ساعت 10 تا 12 - فرهنگسرای سرو / منطقه 6
کانون شعر و ادب ونداد - جلسه شعر خوانی و نقد و بررسی آن - 5 مهر - ساعت 18 تا 20 - فرهنگسرای سرو / منطقه 6
 نشست کانون لکنت زبان – نشستی در جهت بهبود لکنت زبان – 5 مهر - ساعت 10 تا 12 - فرهنگسرای سرو / منطقه 6
نمایش و نقد و بررسی فیلم فرشته ها با هم می آیند - 5 و 6 مهر - ساعت 17 تا 19 - فرهنگ سرای سرو / منطقه 6
زندگی بهتر – نشستی در خصوص نقش صبر در زندگی فردی و اجتماعی - 5 مهر - ساعت 10 تا 12 - فرهنگسرای سرو / منطقه 6
کانون تذکره - بررسی کتاب حب به دنیا حجت الاسلام آقا مجتبی تهرانی – 6 مهر - ساعت 10 تا 12 - فرهنگسرای سرو / منطقه 6
کانون بانوان - سومین نشست حقوق در زندگی در خصوص دانش هر فرد با حقوق اجتماعی – 7 مهر - ساعت 18 تا 20 - فرهنگسرای سرو / منطقه 6
کانون افراز - آشنایی با مسائل زیست محیطی با حضور دکتر میرسنجری – 7 مهر - ساعت 18 تا 20 - فرهنگسرای سرو / منطقه 6
کانون سینمایی هفت سیپد - نقد و بررسی آثار گوناگون سینمایی و آموزش و تولید فیلم های کوتاه - ساعت 18 تا 20 – 7 مهر - فرهنگسرای سرو / منطقه 6
 کانون شعر مهر - خوانش و بررسی شعرهای نو - 10 مهر - فرهنگسرای سرو / منطقه 6
جشنواره عکس شهر لبخند - با موضوع اصل مهربانی در خانواده – 5 تا 11 مهر - فرهنگسرای سرو / منطقه 6
نشست تخصصی داستان نویسی با حضور ابوالفضل درخشنده – 6 مهر - ساعت 16 تا 18 - فرهنگسرای سرو / منطقه 6

منطقه 7
مشاوره حقوقی – 5 مهر - ساعت 19 - فرهنگسرای اندیشه / منطقه 7
نشست تخصصی با موضوع رفتار متقابل با حضور دکتر اکبری - 9 مهر- ساعت 17 تا 19 - فرهنگسرای اندیشه / منطقه 7
کانون تئاتر پدیده - نمایشنامه خوانی "معرکه در معرکه" نوشته داود میرباقری - 5 مهر - ساعت 16 تا 18 -سالن اجتماعات فرهنگسرای اندیشه / منطقه 7
شب شعر اندیشه با حضور رضا عبداللهی - 8 مهر - ساعت 30/16 تا 30/18 - سالن اجتماعات فرهنگسرای اندیشه / منطقه 7
حرم عشق - مراسم زیارت عاشورا - 3 مهر- ساعت 8 - نمازخانه فرهنگسرای اندیشه / منطقه 7
کارگاه طنز مکتوب- آشنایی با طنز مکتوب در روزنامه نگاری با حضور استاد امید مهدی نژاد – 7 و 9 مهر - ساعت 16- سالن اجتماعات فرهنگسرای اندیشه / منطقه 7
کارگاه سادگی- کارگاه آموزشی ویژه کودکان بیمارستان بهرامی – 7 مهر - ساعت 10 تا 13- بیمارستان کودکان بهرامی / منطقه 7
محله مهربانی - روخوانی قرآن و زیارت عاشورا - 8 مهر - ساعت 10 تا 12 - خانه فرهنگ نیایش / منطقه 7
آئینه - ویژه برنامه کارگاه خلاقیت ویژه کودکان - 10 مهر - ساعت 10 تا 12- خانه فرهنگ نیایش / منطقه 7
کارگاه آشنایی با سیره اهل بیت(ع) با حضور خانم واقفی- 5 مهر - ساعت 10 - خانه فرهنگ نیایش / منطقه 7
وعده عاشقی - برگزاری زیارت عاشورا - 10 مهر- ساعت 30/7 صبح - خانه قرآن / منطقه 7
کارگاه تدبر در قرآن با حضور دکتر عاکفی - 8 مهر - ساعت 30/16 تا 18- خانه قرآن / منطقه 7
جشن شکوفه ها - به مناسبت آغاز سال تحصیلی ویژه خردسالان پیش دبستانی -10 تا 11 مهر- خانه قرآن / منطقه 7
کارگاه احیاگران نور- برگزاری نشستی با موضوع محبت روح زندگی - 7 مهر- ساعت 30/16 تا 18- خانه قرآن / منطقه 7

منطقه 8
زندگی به رنگ دفاع مقدس ـ نمایشگاه و مسابقه‌ی دلنوشته و خاطره نویسی دفاع با مشارکت سپاه محمدرسول(ص) ـ 5 و 6 مهر ـ ساعت 10 ـ خانه فرهنگ فدک / منطقه 8
صراط مستقیم ـ نشستی در خصوص تهاجم فرهنگی و آسیب رسانه های نوظهور ـ 8 مهر ـ ساعت 10ـ خانه قرآن / منطقه 8
خانواده پویا ـ منادیان مهربانی و اهدای گل وتبریک به سالمندان در 4 بوستان‌بزرگ منطقه ـ 8 مهر - ساعت 10 تا 16 ـ خانه‌های فرهنگ‌ / منطقه 8
خانواده پویا ـ برگزاری مراسم به مناسبت روزجهانی سالمندان ـ 8 مهر ـ ساعت 16ـ فرهنگسرای گلستان / منطقه 8
آفتاب مهربانی ـ نشست‌های سبک در خصوص روابط والدین با فرزندان ـ 7 مهر ـ ساعت 16 ـ فرهنگسرای گلستان / منطقه 8
نمایش عروسکی پسری که سوسک میشه ـ 5 تا 7 مهر - ساعت 16 فرهنگسرای گلستان / منطقه 8
نمایشگاه هیچ – عکس‌های پویا پولادی – 5 تا 10 مهر - فرهنگسرای گلستان / منطقه 8
ثبت نام کلاس‌های ورزشی و دوره‌های آموزشی رایانه، زبان و کارگاه‌های آموزش هنر - 5 تا 10 مهر - فرهنگسرای گلستان / منطقه 8
اکران فیلم سینمایی شهر موش ها2 - 5 تا 11 مهر – در سانس‌های 10، 12، 14 ، 16 ، 18 ، 20 و 22 - فرهنگسرای گلستان / منطقه 8

منطقه 9
اسوه های شهر - گسترش فرهنگ مهربانی با برگزاری مراسم تجلیل از خانواده آتش نشان فداکار و خانواده خلبان شهید شهبازی - 8 مهر - ساعت 14 تا 17 - فرهنگسرای رویش / منطقه 9
پزشک خود باشیم - برگزاری کارگاه آموزشی در خصوص سلامت و بهداشت -10 مهر - ساعت 10 تا 12 - فرهنگسرای رویش / منطقه 9
کوچه پس کوچه های بن بست - اجرای کارگاه آموزشی با موضوع عرفان های نوظهور - 7 مهر - ساعت 10 تا 12 - فرهنگسرای رویش / منطقه 9
پشت خاکریز عشق - نقد کتاب عباس طلا با حضور نویسنده و حضور جانبازان دفاع مقدس - 7 مهر - ساعت 14 تا 17 فرهنگسرای رویش / منطقه 9
من از یادت نمی کاهم - مسابقه دل نوشته فرزندان شهدا و جانبازان با مضمون بزرگترین آرزو برای پدرم – 5 تا 10 مهر -فرهنگسرای رویش / منطقه 9
نمایشگاه کتاب ایثار - ترویج فرهنگ مطالعه و شناخت شهروندان از الگوهای دفاع مقدس -5 تا 11 مهر - کتابخانه علامه طباطبایی - فرهنگ سرای کار / منطقه 9
جشنواره کودک و سلامت - به مناسبت روز جهانی کودک برنامه ای در قالب نمایش عروسکی، پخش فیلم ، مسابقه و... برگزار می شود - 9 مهر – ساعت 9 تا 16، خانه فرهنگ مهر آباد / منطقه 9
تکنیهای مدیریت خلاق در خانواده – 6 مهر - ساعت 10 تا 12 - خانه فرهنگ شمشیری / منطقه 9
سبگ زندگی تاج بندگی - آموزش عفاف و حجاب - 8 مهر - ساعت 9 - خانه فرهنگ شمشیری / منطقه 9
مسابقه دل‌نوشته‌های آسمانی به مناسبت هفته دفاع مقدس – 5 تا 11 مهر - ساعت 8 تا20 - خانه فرهنگ شمشیری / منطقه 9
مراسم پر فیض زیارت عاشورا - 10 مهر - ساعت 8 - خانه فرهنگ شمشیری / منطقه 9
نقد و بررسی شعر - 10 مهر - ساعت 17 - خانه فرهنگ شمشیری / منطقه 9
نشست هم اندیشی کانون بانوان - 10 مهر - ساعت 9 - خانه فرهنگ شمشیری / منطقه 9
هر خانواده یک آتش نشان - 8 مهر - ساعت 10 تا 12 - کتابخانه شهید امیرکاشانی / منطقه 9
مسابقه کتابخوانی حجةالوداع - 5 تا 11 مهر – ساعت 9 تا 19 - کتابخانه شهید امیر کاشانی / منطقه 9
برگزاری نمایشگاه کتاب مشق رزم به مناسبت هفته دفاع مقدس – 5 تا 7 مهر - ساعت 8 تا 20 - کتابخانه شهید امیر کاشانی / منطقه 9
تصویر ماندگار- نمایش فیلم با موضوع دفاع مقدس – 5 تا 7 مهر - ساعت 9 تا 19 - کتابخانه شهید امیر کاشانی / منطقه 9
نمایشگاه عکس دفاع مقدس از نگاه دوربین - 5 تا 7 مهر - ساعت 8 تا 17 - مجتمع فرهنگی هنری ایرانسرا / منطقه 9

منطقه 10
دلیران بی ادعا - بازدید از منازل جانبازان منطقه - 5 مهر – ساعت 15 - فرهنگسرای عطار / منطقه 10
لبخند آسمانی - پخش فیلم هایی که توسط کانون فیلم تهیه شده - 5 مهر – ساعت 15 - فرهنگسرای عطار / منطقه 10
بانکداران کوچک - آشنایی نوجوانان با فعالیت بانک ها - 6 مهر – ساعت 9 - خانه فرهنگ شهروندان / منطقه 10
خانه زیبای من - آشنایی با نحوه چیدمان منزل و دکوراسیون - 6 مهر - ساعت 10 - فرهنگسرای عطار / منطقه 10
بخوانیم و بخوانیم - کارگاه آموزش صحیح اصول مطالعه - 7 مهر - ساعت 15 - کتابخانه هفت چنار / منطقه 10
دست های خالی - اقامه نماز امام زمان(عج) - 8 مهر - ساعت 15 - خانه فرهنگ شهیدان اقبالی / منطقه 10
فلسطین در قاب هنرمندان - برگزاری مسابقه نقاشی هنرمندان منطقه - 8 و 9 مهر - ساعت 15 - موزه شهیدان اقبالی / منطقه 10
آهنگ توحید - برگزاری جلسات تفسیر قران و دعا ویژه بانوان - 2 مهر - ساعت 14 - موزه شهیدان اقبالی / منطقه 10
بازدید از جانبازان دفاع مقدس ساکن در محله هفت چنار - 3 مهر - ساعت 10 - خانه فرهنگ حرا / منطقه 10
آیین مهربانی - بازگویی قصه هایی با موضوع مهربانی برای کودکان - 9 مهر - ساعت 10 -کتابخانه فرهنگسرای عطار / منطقه 10
بچه های غزه - برگزاری نمایشگاه کاریکاتور - 9 مهر - ساعت 9 - خانه موزه شهیدان اقبالی / منطقه 10
سیب و زیتون - برگزای مسابقه نقاشی همدردی با کودکان فلسطین -9 مهر - ساعت 10- خانه فرهنگ حرا / منطقه 10
قانون و خانواده - برگزاری کارگاه آموزش مسائل خانوادگی - 10 مهر - ساعت 10 - فرهنگسرای عطار / منطقه 10
ایستگاه دانایی - کتابخانه سیار - 10 مهر - خانه فرهنگ توحید / منطقه 10

منطقه 11
باشگاه شعر - نقد شعر، ادبیات داستانی و مضامین کهن شعر فارسی به همراه حافظ خوانی -5 مهر- ساعت 17- فرهنگسرای رازی / منطقه 11
ساده ولی زیبا - نشست تخصصی صرفه جویی و مصرف و کارگاه آموزش دکوراسیون و زیباسازی فضای داخلی منازل و سبک زندگی اسلامی - 8 مهر - ساعت 16 - فرهنگسرای رازی / منطقه 11
کودکان سرزمین مقاومت - ارسال فراخوان مسابقه نقاشی از کودکان فلسطینی و فرهنگ مقاومت و ایثار و برپایی نمایشگاه از آثار شرکت کنندگان و اهداء جوایز به نفرات برتر و جمع آوری دلنوشته های کودکان منطقه و چاپ آنها در قالب کتابچه - 9 مهر - فرهنگسرای رازی / منطقه 11
جشن پیوند آسمانی - برگزاری جشن سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و فاطمه زهرا(س) با مشارکت اداره ثبت احوال و شهرداری منطقه و دعوت از زوج های جوان با مهریه پایین و برپایی نمایشگاه جنبی حجاب و عفاف - 10 مهر - ساعت 16 - فرهنگسرای رازی / منطقه 11
نورالانوار - برنامه ترویج مراجعه به کتاب قرآن برای کودکان و نوجوانان، همراه با آموزش روخوانی و روانخوانی قرآن کریم - 6 مهر - ساعت 16 - خانه فرهنگ ابوسعید / منطقه 11
سیری در نهج البلاغه - سیره شناسی نهج البلاغه و صحیفه سجادیه در قالب مباحث سیاسی، اعتقادی، آموزشی، اقتصادی - 7 مهر - ساعت 10 - خانه فرهنگ ابوسعید / منطقه 11
ارثیه خاک - برنامه ای با هدف ایجاد حس تعلق به سرزمین با توجه به مسئله مهاجرت -9 مهر - ساعت 9 - خانه فرهنگ ابوسعید / منطقه 11
کانون فرهیختگان -نشست ادبی با حضور اهالی ادب و هنر - 7 مهر - ساعت 10 - خانه فرهنگ ابوسعید / منطقه 11
کلینیک گل و گیاه - 8 مهر - ساعت 11 تا 12- خانه فرهنگ ابوسعید / منطقه 11
کانون با افت شنوایی - 10 مهر - ساعت 14 تا 20 - خانه فرهنگ ابوسعید / منطقه 11
کارگاه شعر «قلم» - نقد و بررسی اشعار و شعرخوانی با حضور احمد علیخانی - 9 مهر- ساعت 30/16 تا 18- فرهنگسرای فناوری اطلاعات / منطقه 11
نردبام آسمان- نشست تخصصی نجوم، برگزاری تورهای رصد نجومی و بازدید از مراکز نجومی زیر نظر کارشناس نجوم علیرضا خلیجی - 6 مهر- ساعت 18 تا 20 - فرهنگسرای فناوری اطلاعات / منطقه 11
طب سنتی - کارگاه آموزش طب سنتی برگرفته از کتب اسلامی با حضور «امید رجبی کبودچشمه» مدرس طب سنتی - 9 مهر - ساعت 10 تا 12- فرهنگسرای فناوری اطلاعات / منطقه 11
کارگاه مدیریت خشم - آشنایی با مهارت کنترل خشم در زندگی، تعریف خشم، دلایل خشم، انواع خشم، راه حل های مواجهه با خشم، آثار مخرب خشم در خانواده و مهارت های کنترل خشم، عوامل بروز خشم کودکان و نوجوانان و مهارت های کنترل آن - 6 مهر - ساعت 17:30 - فرهنگسرای فناوری اطلاعات / منطقه 11
کارگاه مدیریت استرس - آموزش آشنایی با مفاهیم استرس و سطوح آن، استرس شغلی و محرک های بروز آن، پیامد های استرس و روش های مقابله با آن - 8 مهر - ساعت 17:30 - فرهنگسرای فناوری اطلاعات / منطقه 11
همایش همسرداری در خانه حضرت علی(ع) - آموزش آیین همسرداری با الگوی زندگی حضرت فاطمه(س) - 5 مهر - ساعت 16 تا 18 - فرهنگسرای فناوری اطلاعات / منطقه 11
مسابقه چشمه نور - مسابقه طراحی نام مبارک حضرت خدیجه(س) - 6 تا 10 مهر - فرهنگسرای فناوری اطلاعات / منطقه 11
تازه های آی‌تی - معرفی کتاب برنامه‌نویسی تحت وب نوشته حمیدرضا طالبی و آموزش کارگاهی به مخاطبان - 7 مهر - ساعت 16 تا 18 - فرهنگسرای فناوری اطلاعات / منطقه 11
نغمه های سرخ - برگزاری زیارت عاشورا - 10 مهر - ساعت 8 تا 9 - فرهنگسرای فناوری اطلاعات / منطقه 11

منطقه 12
پاتوق فرهنگی محله - ارتقاي روحيه قناعت و ساده‌زيستي با تأکيد بر اصلاح الگوي مصرف، به همراه برگزاری ایستگاه های فرهنگی، مشاوره، سفال، نقاشی، خوشنویسی، قرآن و ورزشی با حضور کارشناسان و مربیان - 6 تا 10 مهر -ساعت 15 تا 17 - خانه فرهنگ دردار / منطقه 12
 مهربانی با آب - ارتقاي روحيه قناعت و ساده‌زيستي با تأکيد بر اصلاح الگوي مصرف با همکاری آبفا و در جهت استفاده بهینه مصرف آب برای خانواده ها به ویژه بانوان به همراه کارگاه مسابقه نقاشی - 5 تا 10 مهر - ساعت 10 تا 12 - خانه فرهنگ خواجوی کرمانی / منطقه 12
زندگی متعالی - گسترش و تعميق شناخت شهروندان از الگوهاي ديني با توجه به استقبال اهالی محله با برگزاری نشست با یکی از نویسندگان حوزه معارف دینی با محوریت کودک و نوجوان و مسابقه نقاشی ویژه کودکان و برگزاری ورک شاپ خوشنویسی با حضور هنرمندان و برگزاری مسابقه دلنوشته با موضوع عرفان - 7 تا 14 مهر - ساعت 10 تا 12 - خانه فرهنگ دردار / منطقه 12
ازدواج افلاکیان - جشن سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) به همراه مولودی خوانی، جلسه پرسش و پاسخ و تقدیر از سه زوج جوان که با کمترین مهریه و هزینه ازدواج کرده اند با دعوت از کارشناس خانواده و بحث در خصوص فرهنگ ازدواج آسان و کمک به انتخاب همسر مناسب و آشنایی بیشتر خانواده ها با مهارت های زندگی - 5 تا 15 مهر - ساعت 10 تا 12 - فرهنگسرای شهر / منطقه 12
سرزمین من - گسترش و تقويت حس تعلق به سرزمين، جغرافيا، پرچم و سرود ملي مشترک با اجرای برنامه تلفیقی به صورت کارگاهی؛ از جمله ساخت پرچم ایران، اجرای سرود ملی، ایران شناسی و بهره گیری از هنرمندان تئاتر به مناسبت هفته بسیج - 6 تا 10 مهر - ساعت 10 تا 12 - فرهنگسرای شهر / منطقه 12

منطقه 13
نیم قرن تجربه - فراخوان جمع آوری تجربیات سالمندان با موضوع سادگی و قناعت - 5 تا 15 مهر - ساعت 10 تا 12 فرهنگسرای امید / منطقه 13
جشنواره غذاهای رو به فراموشی - برپایی جشنواره آشنایی با انواع غذاهای محلی شهرهای مختلف - 7 مهر - ساعت 30/14 تا 30/17 - فرهنگسرای امید / منطقه 13
سیاه، سفید، خاکستری - نشست‎های آشنایی با رسانه‎های نوظهور و مقابله با تهاجم و نفوذ رسانه‎های نوظهور در خانواده -
 7 مهر - ساعت 30/14 تا 30/17 - فرهنگسرای امید / منطقه 13
توسعه فرهنگ کتابخوانی و آشنایی با الگوهای دینی از طریق نذر کتابهای دینی - 10 مهر - ساعت 17 تا 19 - فرهنگسرای امید / منطقه 13
زندگی به سبک رزمنده - نقد و بررسی کتاب موضوعی - 8 مهر - ساعت 15 تا 17 - کتابخانه امام خمینی / منطقه 13
دو روی سکه - نشست فرقه‎ها و عرفان‎های نوظهور - 8 مهر - ساعت 16 تا 18 - خانه فرهنگ مهرآور / منطقه 13
دوروی سکه - نشست آشنایی با فرقه ها و عرفانهای نوظهور با همکاری ستاد سازماندهی سمن های شهر تهران - 8 مهر ساعت 10 تا 12 - خانه فرهنگ حافظیه / منطقه 13
آموزش رباتیک - 7 مهر - ساعت 16 تا 30/19 - فرهنگسرای امید / منطقه 13
آموزش محاسبات ذهنی ریاضی با چرتکه - 9 مهر - ساعت 17 تا 19 - فرهنگسرای امید / منطقه 13
سفره آرایی - 5 مهر - ساعت 17 تا 19 - فرهنگسرای امید / منطقه 13
آموزش ژله های تلفیقی - 5 مهر - ساعت 17 تا 19 - فرهنگسرای امید / منطقه 13
آموزش آشپزی - 5 مهر - ساعت 17 تا 19 - - فرهنگسرای امید / منطقه 13
آموزش پیش غذا - 5 مهر - ساعت 17 تا 19 - فرهنگسرای امید / منطقه 13
فوریت های پزشکی - 6 و 8 مهر - ساعت 30/16 تا 18 - فرهنگسرای امید / منطقه 13
آموزش گل های بازیافتی و ربان دوزی - 7 مهر - ساعت 10 تا 12 - فرهنگسرای امید / منطقه 13
آموزش حفظ قرآن - 6 و 8 مهر - ساعت 9 تا 10 - فرهنگسرای امید / منطقه 13
نقاشی خلاق (4 تا 7سال) - 7 و 10 مهر - ساعت 10 تا 11 و 6 و 8 مهر ساعت 17 تا 18- فرهنگسرای امید / منطقه 13
آموزش دوخت مانتو - 6 و 9 مهر - ساعت 16 تا 17 - فرهنگسرای امید / منطقه 13
آموزش خیاطی - 6 و 9 مهر - ساعت 9 تا 30/10 - فرهنگسرای امید / منطقه 13
سفره آرایی - 6 و 8 مهر - ساعت 10 تا 30/11 - فرهنگسرای امید / منطقه 13
آموزش قالی‌بافی و گلیم‌بافی - 9 و 10 مهر - ساعت 9 تا 12 - فرهنگسرای امید / منطقه 13
آموزش فن بیان و سخنوری - 5 مهر - ساعت 18 تا 30/19 - فرهنگسرای امید / منطقه 13

منطقه 14
برگزاری نمایشگاه یاد یاران - بررسی موضوع نقش مهندسی در دفاع مقدس با مشارکت ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی و معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در قالب غرفه های نمایشگاهی و عملیات های مهندسی در جنگ همراه با اجرای جنگ های شبانه در بوستان بسیج - 5 و 6 مهر - صبح ها 10 تا 12 و عصرها 16 تا 22 - خانه فرهنگ ابوذر / منطقه 14
حدیث زندگی - برگزاری سلسله جلسات به منظور ترویج، مراجعه و بهره برداری از متون مرجع دینی در زندگی روزمره و بالا بردن مهارتهای معنوی در برابر مقابله با سختی ها و بلایا، اصلاح رفتار، از بین بردن حسرت، تقویت رأفت و مهربانی با حضور دکتر نیلچی زاده - 6 مهر - ساعت 14 تا 15:30 - سرای حضور فرهنگسرای اخلاق / منطقه 14
ما می توانیم - نشست موضوعی گسترش، تقویت خوداتکایی، خودباوری، عزت ملی و تبیین اقتصاد مقاومتی و آموزش راهکارهای صرفه جویی و متزلزل نبودن در برابر تحریم ها توسط دکتر فتحی پور نماینده مردم و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در محل مسجد شهدا - 7 مهر - ساعت 19 تا 21 - کتابخانه ابن سینا / منطقه 14
جشنواره بچه های محراب - دوره آموزشی ویژه شرکت کنندگان در جشنواره در حوزه تلاوت قرآن و آموزش های ویژه تکبیر گویی و قرائت اذان با حضور کارشناسان دینی در یکی از مساجد محوری منطقه - 9 مهر - ساعت 18 تا 20 - خانه فرهنگ اندرزگو / منطقه 14
سیره صالحین - سلسله جلسات معرفتی و تبیین فضایل اخلاقی و سیره ائمه معصومین در بین گروه نوجوان و جوان با مشارکت کانون کبوتران حرم    - 9 تا 11 مهر - ساعت 18 تا 20 - خانه فرهنگ فرشته آزادی / منطقه 14
عصرانه کتاب - سلسله نشست های آموزش داستانویسی و نقد داستان با حضور خانم شیخعلی زاده و کانون زنگ داستان    - 10 مهر - ساعت 16 تا 18 - سالن سرای حضور فرهنگسرای اخلاق / منطقه 14
راویان فتح - سلسله جلسات آموزشی وقایع و شرح عملیات های هشت سال دفاع مقدس توسط استاد مهدی امینی راوی دفاع مقدس جهت استفاده در طرح راهیان نور با مشارکت بسیج ناحیه مالک اشتر - 10 مهر - ساعت 14 تا 17 - سالن کنفرانس فرهنگسرای اخلاق / منطقه 14

منطقه 15
جلوه های طرح و رنگ - نمایشگاه گروهی نقاشی و طراحی با موضوع طبیعت، آثار خانم یزدانی هنرمند منطقه - 5 تا 10 مهر - ساعت 8 تا 18 - گالری شماره 1 فرهنگسرای خاوران / منطقه 15
جلوه های طرح و رنگ - نمایشگاه گروهی نقاشی و طراحی با موضوع طبیعت، آثار خانم یزدانی هنرمند منطقه - 5 تا 10 مهر - ساعت 8 تا 18- گالری شماره 2 فرهنگسرای خاوران / منطقه 15
آثار کودکانه - آثارگروهی نقاشی خردسالان هنرمند منطقه - 5 تا 10 مهر- ساعت 8 تا 18- گالری کودک فرهنگسرای خاوران / منطقه 15
نگاه مقدس- نمایشگاه عکس با موضوع دفاع مقدس، آثار گروهی از عکاسان هنرمند - 5 تا 10 مهر- ساعت 8 تا 18- طبقه همکف ساختمان مرکزی فرهنگسرای خاوران / منطقه 15
شب عملیات- اجرای نمایش با عنوان شب عملیات ویژه هفته دفاع مقدس با مشارکت بسیج سازمان فرهنگی هنری برای عموم - 5 مهر - ساعت 18 تا 20- طبقه همکف ساختمان مرکزی فرهنگسرای خاوران / منطقه 15
زخم در حجاب- اجرای نمایش خیابانی با عنوان زخم در حجاب ویژه هفته دفاع مقدس به کارگردانی محمدرضا سعادتی - 5 مهر - ساعت 19 تا 20 - محوطه جلوی ساختمان مرکزی فرهنگسرای خاوران / منطقه 15
ورزش صبحگاهی خواهران - توسعه ورزش همگانی بین بانوان منطقه به ویژه بانوان خانه دار - 5 تا 10 مهر - ساعت 7 تا 8- تفرجگاه بانو فرهنگسرای خاوران / منطقه 15
تنیس روی میز - برگزاری مسابقات تنیس روی میز به صورت تفریحی و رایگان ویژه آقایان - 5 تا 10 مهر - ساعت 10 تا 20- محوطه باز فرهنگسرای خاوران / منطقه 15
زیارت عاشورا - آشنایی با مفاهیم عمیق و تعابیر بلند زیارت عاشورا - 10 مهر- ساعت 30/8 تا 30/9 - نمازخانه فرهنگسرای خاوران / منطقه 15
هشت گام تا موفقیت - آموزش سیره ائمه اطهار و الگوبرداری از زندگانی ایشان توسط کانون کهف الحصین - 5 مهر- ساعت 10 تا 12- سالن شهید مطهری فرهنگسراي خاوران / منطقه 15
مرا بخوان با من بخوان - با حضور شاعران و آشنایی با مکتب های مختلف شعری-6 مهر- ساعت 16 تا 18- سالن اجتماعات فرهنگسراي خاوران / منطقه 15
پاتوق داستان - آشنایی با سبک های ادبیات و نقد و بررسی آثار هنرجویان کارگاه - 7 مهر- ساعت 16 تا 18- سالن اجتماعات فرهنگسراي خاوران / منطقه 15
خانواده سالم -کارگاه آموزشی ویژه بانوان در خصوص روابط همسران با یکدیگر و با فرزندان با حضور خانم موسوی زاده - 7 مهر- ساعت 10 تا 12- سالن اجتماعات فرهنگسراي خاوران / منطقه 15
شعر آئینی - مراسم شعر خوانی و نقد شعرهای آئینی - 7 مهر - ساعت 18 تا 20- سالن اجتماعات فرهنگسراي خاوران / منطقه 15
صدای سلمان - کارگاه آشنایی با جنگ نرم و عرفان های انحرافی نوظهور- 8 مهر- ساعت 17 تا 19- سالن اجتماعات فرهنگسراي خاوران / منطقه 15
کانون آوا - برگزاری کارگاه های بیوتکنولوژی، ژن آموزی گیاهی - 10 مهر - ساعت 14 تا 16- سالن اجتماعات فرهنگسراي خاوران / منطقه 15
قرآن و عترت 1 -کارگاه آشنایی با مهدویت و بحث پیرامون زمینه ها و علائم ظهور ویژه دبیران آموزش و پرورش- 10 مهر- ساعت 9 تا 11- سالن اجتماعات فرهنگسراي خاوران / منطقه 15
قرآن و عترت 2 -کارگاه آشنایی با سیره ائمه معصومین(ع) ویژه دانش آموزان - 10 مهر - ساعت 11 تا 13- سالن اجتماعات فرهنگسراي خاوران / منطقه 15
مبادله کتاب - طرح تعویض کتابهای نو و دست دوم مطالعه شده توسط شهروندان - 5 تا 10 مهر - ساعت 9 تا 18- کتابخانه فرهنگسرای خاوران / منطقه 15
طرح تکریم کتاب - جذب مشارکت شهروندان در تامین و تهیه منابع کتابخانه های محروم منطقه - 5 تا 10 مهر - ساعت 9 تا 18- کتابخانه فرهنگسرای خاوران / منطقه 15
جشنواره جوانه ها - برنامه ای مختص کودکان و نوجوانان منطقه شامل مسابقات کتابخوانی، نقاشی، اجرای نمایش، معرفی خدمات و امکانات کتابخانه جوانه - 5 تا 10 مهر - ساعت 9 تا 17-کتابخانه فرهنگسرای خاوران / منطقه 15
یاد یاران- برگزاری نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی با موضوع دفاع مقدس و ارائه و فروش کتاب ها با تخفیف ویژه - 5 و 6 مهر - ساعت 9 تا 17- محوطه باز فرهنگسرای خاوران / منطقه 15
کتاب دفاع مقدس- ایستگاه نمایش و معرفی کتاب های موضوعی دفاع مقدس با بیش از 100 عنوان کتاب ویژه عموم از جمله کتاب هایی مانند دا، خاک های نرم کوشک، همپای سائقه و... - 5 تا 10 مهر – ساعت 9 تا 17-کتابخانه فرهنگسرای خاوران / منطقه 15
اکران فیلم سینمایی شهر موش ها2 – 5 تا 10 مهر - در سانس های 16، 18 و 20 - خانه فرهنگ پامچال / منطقه 15
نوای نینوا - برگزاری مراسم پرفیض زیارت عاشورا برای رسیدن به مقام قرب الهی – 10 مهر – ساعت 8 تا 9 - خانه فرهنگ پامچال / منطقه 15
نسیم سلامتی- نرمش صبحگاهی برای عموم در جوار خانه فرهنگ - 7 مهر – ساعت 7 تا 8 - خانه فرهنگ پامچال / منطقه 15
سرزمین من، ایران من - نمایشگاهی از آثار عکاسان دفاع مقدس؛ محمود بدرفر، هاشم ایمانی، قاسم جعفری، محمد فرنود - 5 تا 10 مهر – ساعت 8 تا 20 - خانه فرهنگ پامچال / منطقه 15
گیاه درمانی- کارگاه علمی آموزش خواص گیاهان دارویی اورگانیک به همراه مشاوره برای عموم- 6 مهر- ساعت 10 تا 12- خانه فرهنگ پامچال / منطقه 15
یاد یاران- دیدار از خانواده معظم شهدا و ایثارگران و جانبازان، تجلیل و تکریم آنها - 6 و 7 مهر- ساعت 10 تا 12- خانه فرهنگ پامچال / منطقه 15
ستارگان عشق - نمایشگاه نگارگذر با محوریت دفاع مقدس به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس با هدف آشنایی مردم منطقه با فرماندهان شهید - 5 تا 10 مهر – ساعت 10 تا 12- خانه فرهنگ پامچال / منطقه 15
عملیات مقدس- مسابقه عملیات شناسی مناطق غرب و شرق و شمال و جنوب ایران برای عموم مردم منطقه و اهدای جوایز نفیس به برگزیدگان- 5 تا 10 مهر – ساعت 10 تا 20- خانه فرهنگ پامچال/ منطقه 15
فکر بکر- ایستگاه بازی های فکری ویژه کودکان و نوجوانان جهت پرورش خلاقیت آنها - 7 مهر – ساعت 10 تا 12- خانه فرهنگ ولیعصر / منطقه 15
امنیت اجتماعی - نمایشگاه پوستر با موضوع آسیب های اجتماعی و تهدیداتی که دختران نوجوان را دربرمی‌گیرد- 5 تا 10 مهر – ساعت 8 تا 18 - خانه فرهنگ ولیعصر / منطقه 15
نوای نی- برگزاری مراسم پر فیض زیارت عاشورا -10 مهر- ساعت 8 تا 30/9- خانه فرهنگ ولیعصر / منطقه 15
خانواده سبز- برگزاری مشاوره فردی و گروهی ویژه عموم و ارائه محصول فرهنگی به مناسبت هفته دفاع مقدس با مشارکت نیروی انتظامی- 5 تا 10 مهر – ساعت 8 تا 19- خانه فرهنگ ولیعصر / منطقه 15
دفاع مقدس- برگزاری کارگاه ها و غرفه هایی با موضوعات مسابقه نقاشی و قرآن ویژه کودکان، نمایشگاه عکس شهیدان دفاع مقدس و سبک زندگی آنان و غرفه شناسایی رسانه های نوظهور با مشارکت پایگاه بسیج مهدیه حوزه324 - 5 تا 10 مهر – ساعت 9 تا 12- خانه فرهنگ ولیعصر / منطقه 15
فرهنگ ایثار و شهادت- غبارروبی مزار شهدا واقع در بهشت زهرا - 10 مهر- ساعت 9 تا 12- خانه فرهنگ ولیعصر / منطقه 15
بذل علم و دانش- مبادله و اهدای کتاب های خوانده شده توسط مراجعین با کتاب های جدید موجود در کتابخانه -5 تا 10 مهر – ساعت 9 تا 17- خانه فرهنگ هاشم آباد / منطقه 15
پیام های آسمانی 6- مسابقه اطلاعات قرآنی جزء شانزدهم تا هجدهم به صورت اینترنتی و حضوری - 5 تا 10 مهر – ساعت 9 تا 17- خانه فرهنگ هاشم آباد / منطقه 15
این گونه هنرمند باشیم- نمایشگاه نقاشی رنگ و روغن از آثار هنرمند نوجوان منطقه آقای امید عاشوری - 5 تا 10 مهر - ساعت 8 تا 18 - خانه فرهنگ هاشم آباد / منطقه 15
میعاد شاهدان- بازدید از خانواده شهدای محله هاشم آباد با هدف نکوداشت یاد شهدای هشت سال دفاع مقدس و تجدید میثاق با آرمان های شهیدان - 9 مهر - ساعت 10 تا 11- خانه فرهنگ هاشم آباد / منطقه 15
نوای علقمه- برگزاری زیارت عاشورا - 10 مهر- ساعت 9 تا 10- خانه فرهنگ هاشم آباد / منطقه 15
هشت گام تا موفقیت - برگزاری کارگاه آموزشی یک روزه در خصوص راهکارهای مناسب و ایده‌آل در زندگی روزمره با برنا مهریزی درست در خانواده ها به کارشناسی خانم میرزایی - 8 مهر- ساعت 16 تا 17- خانه فرهنگ هاشم آباد / منطقه 15
نغمه های آسمانی - کارگاه آشنایی با سیره ائمه و امام عصر(عج) با هدف جلوگیری از بروز فرقه های ضد اسلامی و دینی - 10 مهر- ساعت 10 تا11- خانه فرهنگ هاشم آباد / منطقه 15
پیک همبستگی- برگزاری مسابقه نامه ای به کودکان و نوجوانان فلسطینی به مناسبت روز همدردی با کودکان فلسطین - 9 و 10 مهر- ساعت 10 تا 11- خانه فرهنگ هاشم آباد / منطقه 15

منطقه ١٦
اکران فیلم سینمایی شهر موش ها 2 به کارگردانی مرضیه برومند - از 5 تا 11 مهر- در سانس های 10، 12، 14، 16، 20 و 22 - سينما چاپلين فرهنگسرای بهمن / منطقه ١٦
كارگاه علوم و فنون- آشنائی دانش آموزان مدارس و شهروندان با مباحثی از قبیل آينه ها، اهرم ها، قرقره ها، عدسي، منشور و آزمايش هاي نو - 5 تا 10 مهر –ساعت ٩ تا ١٧- تالار علوم وفنون-فرهنگسراي بهمن / منطقه ١٦
با مسجدي ها - اقامه نماز جماعت ظهر و عصر و مغرب و عشا - از 5 تا 10 مهر-نمازخانه فرهنگسراي بهمن / منطقه ١٦
نشست کانون نجوم- كارگاه آموزش نجوم و رصد شامگاهي توسط كانون نجوم بهمن - 6 مهر – ساعت 17 تا 19 - تالار نغمه-فرهنگسرای بهمن / منطقه 16
تورهای کوهنوردی - آموزش مراحل مقدماتی کوهپیمایی برای اعضای کانون پرداخته و با استفاده از تجهیزات، سمت یابی و نقشه خوانی، در ارتفاعات اطراف تهران - 11 مهر- ساعت ٣٠/٥ تا ١٧ - ارتفاعات تهران / منطقه ١٦
بر آستان ملکوت - اقامه نماز جماعت ظهر و عصر به همراه جلسات پرسش و پاسخ در مورد مسائل دینی و احکام با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمد دغانلو - 5 تا 10 مهر – ساعت 13 تا 14 - نمازخانه مجتمع فرهنگی هنری فجر / منطقه 16
بچه های باران - تقویت صحیح خوانی و آشنائی کودکان با کتاب های آموزنده در موضوعات مختلف از قبیل ادبیات فارسی، مهارت های زندگی، دینی، مذهبی و... با هدف افزایش اعتماد به نفس در کودکان – 5، 7 و 9 مهر – ساعت 10 تا 12-کتابخانه باران فرهنگسرای بهمن / منطقه 16
قصه های باران-کارگاه آموزشی قصه و قصه گوئی برای کودکان بصورت متنوع و جذاب همراه با بازی و سرگرمی – 6 و 8 مهر- ساعت 10 تا 12-کتابخانه باران فرهنگسرای بهمن / منطقه 16
با مسجدی ها - قرائت زیارت عاشورا به همراه ذکر مصیبت اهل بیت(ع) - 8 مهر – ساعت 9 تا 10- نمازخانه فرهنگسراي بهمن / منطقه ١٦
نشست کانون ادبی - نقد و بررسی اشعار و جلسه پرسش و پاسخ - 9 مهر- ساعت 16 تا 18-کلاس کانون های فرهنگسرای بهمن / منطقه 16
نشست کانون فیلم - برگزاری کارگاه فیلمنامه نویسی با حضور اساتید به منظور شناسایی و پرورش استعدادهای هنری جوان منطقه - 7 مهر – ساعت 16 تا 18- کلاس کانون های فرهنگسرای بهمن / منطقه 16
داستان های شیرین زندگی - مسابقه داستان نویسی و خاطره نویسی ویژه کودکان و نوجوانان به همراه اهداء جوایز به بهترین اثر در پایان هر ماه - 5 تا 9 مهر- ساعت 9 تا 17- کتابخانه باران فرهنگسرای بهمن / منطقه 16
خلاصه نویسی کتاب- خلاصه نویسی کتاب با هدف شناخت الگوهای دینی، آشنایی با مناسبت های مختلف تاریخی و تبیین اندیشه اسلامی برای کودکان و نوجوانان جنوب پایتخت به همراه اهداء جوایز - 5 تا 9 مهر – ساعت 9 تا 17-کتابخانه باران فرهنگسرای بهمن / منطقه 16
مراسم زیارت عاشورا - قرائت زیارت عاشورا به همراه ذکر مصیبت اهل بیت(ع) - 10 مهر – ساعت 30/8 تا 30/9 - خانه فرهنگ قلم / منطقه 16
مراسم زیارت عاشورا - قرائت زیارت عاشورا به همراه ذکر مصیبت اهل بیت(ع) - 10 مهر – ساعت 30/8 تا 30/9 - خانه فرهنگ خزانه / منطقه16
جشنواره تسنیم - تقدیر از زنان کارآفرین منطقه در کنار برگزاری نمایشگاه عکس از نقش زنان در زندگی شهری - 9 مهر - از ساعت 13 تا 16 - مجتمع فرهنگی هنری فجر / منطقه 16

منطقه 17
جشنواره رسانه رزم - بزرگداشت و نمایش دستاوردهای رسانه‌ای دفاع مقدس با حضور گرافیست ها و نقاشان و خوانندگان - 5 مهر - ساعت 18 تا 20 - فرهنگسرای بهاران / منطقه 17
جشنواره رسانه رزم - بزرگداشت و نمایش دستاوردهای رسانه‌ای دفاع مقدس با حضور عکاسان و خبرنگاران و فیلمبرداران - 6 مهر - ساعت 18 تا 20 - فرهنگسرای بهاران / منطقه 17
جشنواره طلای کثیف - تهیه کاردستی و مجسمه و آثار هنری از مواد دورریختنی - 6 مهر- ساعت 10 الی 13- فرهنگسرای بهاران / منطقه 17
روزهای خوب کودکی - فراخوان جمع آوری اسباب بازی ها و کتاب ها و دفتر مشق های سالم دوران کودکی و اهدا جایزه به با انضباط‌ترین‌‌ها - 10 مهر- ساعت 8 تا 17 - فرهنگسرای بهاران / منطقه 17

منطقه 18
شادیانه زوج های مهربان شهر ما - معرفی زوج های مهربان منطقه - 7 مهر - ساعت 17 - مجتمع شهید مختار سلیمانی به همت خانه کتاب رضوانه / منطقه 18
حافظ خوانی - نقد و بررسی و شعرخوانی با حضور اعضای کتابخانه -6 مهر- ساعت 10 - کتابخانه قائم(عج) / منطقه 18
زندگی زیباست - کارگاه آموزشی با موضوع خانواده و خشم با حضور دکتر لواسانی - 6 مهر - ساعت 30/11 - سالن آمفی تئاتر خاتم / منطقه 18
زیارت عاشورا - 10 مهر - ساعت 9 - نمازخانه فرهنگسرای خاتم / منطقه 18
کارگاه آموزشی عکاسی و خبرنگاری ویژه نوجوانان و جوانان - 5 تا 10 مهر - فرهنگسرای خاتم با مشارکت دفتر خدمات نوسازی / منطقه 18
ریاضی با چرتکه ویژه کودکان - 5 تا 10 مهر - ساعت 9 تا 17 - مرکز آموزش فرهنگسرای خاتم / منطقه 18
نمایشگاه عکس و پوستر حماسه فتح به مناسبت هفته دفاع مقدس - 5 تا 10 مهر - ساعت 9 تا 17 - در محل نگارگذر دائمی خاتم - خانه فرهنگ امام علی(ع) / منطقه 18
ثبت نام عضوگیری باشگاه کتاب منطقه 18 - کارگاه های نقد و معرفی کتاب، شعرخوانی و... - 5 تا 10 مهر - کتابخانه استاد حکیمی / منطقه 18
کلاس های تفسیر و تدبر با حضور حجت الاسلام اسفندیاری و شکوهی - 6 و 9 مهر - ساعت 15 تا 18- فرهنگسرای خاتم / منطقه 18

منطقه 19
ویژه برنامه سپاس- برگزاری اردوی یک‌روزه ویژه خانواده معظم شهدا و جانبازان - 5 تا 9 مهر- فرهنگسرای مهر / منطقه 19
شهریار- کارگاه آموزش شعر و ادب فارسی با حضور اعضا کانون شهریار- 7 مهر- ساعت 17 تا 19- فرهنگسرای مهر / منطقه 19
مامان کتابم کو - اجرای نمایش طنز کودکانه با تاکید بر نظم و انضباط در زندگی فردی - 9 مهر - ساعت 10 تا 12- فرهنگسرای مهر / منطقه 19
کلبه های شکسته- برگزاری کارگاه میدانی با موضوع جنگ غزه - 9 مهر - ساعت 8 تا 20 - فرهنگسرای مهر / منطقه 19
خلاقیت خردسال- 5، 7 و 9 مهر - ساعت 9 تا 17 - فرهنگسرای مهر / منطقه 19
طراحی بزرگسال- 6 و 8 مهر - ساعت 15 تا 18 - فرهنگسرای مهر / منطقه 19
خوشنویسی - 6 و 8 مهر - ساعت 16 تا 19 - فرهنگسرای مهر / منطقه 19
نقاشی کودک - 5 تا 10 مهر - ساعت 12 تا 16 - فرهنگسرای مهر / منطقه 19
کونگ فو پسران- 5، 7 و 9 مهر - ساعت 19 تا 21 - فرهنگسرای مهر / منطقه 19
ووشو پسران - 6، 8 و 10 مهر - ساعت 19 تا 21 - فرهنگسرای مهر / منطقه 19
مهد قرآنی- آموزش جزء سی قران کریم - 5 تا 9 مهر - ساعت 8 تا 12 و 13 تا 17 - خانه فرهنگ تلاش / منطقه 19
ریاضی با چرتکه - 10 مهر - ساعت 10 تا 12 - خانه فرهنگ تلاش / منطقه 19
طراحی و نقاشی بزرگسال- 5 و 9 مهر - ساعت 16 تا 18- خانه فرهنگ تلاش / منطقه 19
خلاقیت کودکان - 5، 7 و 9 مهر - ساعت 11 تا 12:30 - خانه فرهنگ تلاش / منطقه 19
روانخوانی قرآن - 5، 7 و 9 مهر - ساعت 9 تا 11 - خانه فرهنگ تلاش / منطقه 19
بافتنی- 8 مهر - ساعت 9 تا 14- خانه فرهنگ تلاش / منطقه 19
خیاطی با الگوی مدرن - 6 و 8 مهر - ساعت 9 تا 12 - خانه فرهنگ تلاش / منطقه 19
آموزش مبانی هفت گانه رایانه - 5، 7 و 9 مهر - ساعت 14 تا 18- خانه فرهنگ تلاش / منطقه 19
آموزش سفال ویژه کودکان - 5 و 7 مهر - ساعت 16 تا 18 - خانه فرهنگ میعاد / منطقه 19
محاسبه ذهنی با چرتکه - 10 مهر - ساعت 9 تا 11 - خانه فرهنگ میعاد / منطقه 19
حفظ قرآن مقطع دبستان - 10 مهر - ساعت 10 تا 14 - خانه فرهنگ میعاد / منطقه 19
خوشنویسی بزرگسال - 10 مهر - ساعت 11 تا 13 - خانه فرهنگ میعاد / منطقه 19

منطقه 20
کانون ادبی فرصت - با همکاری کانون ادبی فرصت و حضور شاعران و پیشکسوتان ادب در شهرری - 7 مهر - ساعت 17 تا 19 - مجتمع فرهنگی هنری شیخ صدوق(ره) / منطقه 20
اشک‌ها و لبخندها - کارگاه رایگان آموزش بازیگری، کارگردانی و گزارش نویسی - 6 مهر ساعت 16 تا 17 ویژه کودکان و 7 مهر ساعت 17 تا 19 ویژه بزرگسالان - مجتمع فرهنگی هنری شیخ صدوق(ره) / منطقه 20
مشاوره انفرادی کمیته امداد - 6 مهر - ساعت 9 تا 18 - خانه فرهنگ رازی / منطقه 20
کانون بانوان 13 آبان - از سری جلسات آموزش خانواده با موضوع تربیت کودک- 7 مهر- ساعت 9 تا 11 - کتابخانه 13 آبان / منطقه 20
کارگاه ساخت کاردستی از دور ریختنی ها - 10 مهر - ساعت 14:30- خانه فرهنگ دولت آباد / منطقه 20
کارگاه داستان نویسی- با حضور نویسنده و برای نوجوانان و جوانان - 10 مهر- ساعت 10 تا 12- خانه فرهنگ دولت آباد / منطقه 20
کارگاه آموزش و پرورش خلاقیت در کودکان به کمک بازی با حضور حمیدرضا انصاری کارشناس ارشد روان شناسی - 9 مهر - ساعت 10 - خانه فرهنگ دولت آباد / منطقه 20
سفیر مهربانی - ارسال کتب به بیمارستان‌ها و بانک‌ها و درمانگاه‌ها جهت امانت به بیماران و مراجعین و کارکنان- 5 تا 10 مهر - ساعت 8 تا 17- کتابخانه شیخ کلینی(ره) / منطقه 20
پیک کتاب - ارسال کتب گویا برای افراد نابینا عضو کتابخانه بصیرت نابینایان - 5 تا 10 مهر - ساعت 8 تا 20 - کتابخانه شیخ کلینی(ره) / منطقه 20
خلاصه نویسی کتاب کودک و نوجوان در محل کتابخانه رنگین کمان - 5 تا 10 مهر - ساعت 8 تا 16-کتابخانه شیخ کلینی(ره) / منطقه 20
داستان نویسی ویژه کودکان و نوجوانان - 5 تا 10 مهر - کتابخانه شیخ کلینی (ره) / منطقه 20
دنیای شاد کودکانه- شامل قصه گویی و... - 7 مهر - ساعت 11 تا 12 -کتابخانه شیخ کلینی(ره) / منطقه 20
زنگ بازی های فکری - استفاده از انواع بازی های فکری جهت پرورش قدرت ذهنی و بالا بردن مهارت های کودکان در کار گروهی - 6، 8 و 10 مهر - ساعت 10 تا 11:30 و 14 تا 15:30 - کتابخانه شیخ کلینی(ره) / منطقه 20
آموزش خط بریل ویژه نابینایان - 5، 7 و 9 مهر - ساعت 16 تا 18- کتابخانه شیخ کلینی (ره) / منطقه 20

منطقه 21
نقد و معرفی کتاب -نقد و معرفی کتاب بابا نظر بر اساس خاطرات شفاهی شهید محمدحسن نظرنژاد نوشته مصطفی رحیمی - 5 مهر - ساعت 19 تا 21 - بوستان شهدای گمنام / منطقه 21
گلی از گلستان- گلستان خوانی توسط اعضای کانون ادبی تهرانسر - 7 مهر - ساعت 17 تا 19 - کتابخانه حزین لاهیجی/ منطقه 21
مناجات قدسیان - برگزاری مراسم زیارت عاشورا ویژه عموم - 10 مهر - ساعت 11 تا 12:30 - مسجد النبی(ص) شهرک آزادی به همت خانه فرهنگ نوردانش / منطقه 21
حکمت و معرفت - قرائت قرآن توسط قاریان ممتاز و نشست ارائه راهکارهایی جهت به کار بستن رهنمون کتب اسلامی در زندگی روزمره - 8 مهر - ساعت 18 تا 20 - مسجد امام حسن عسگری(ع) وردآورد به همت خانه فرهنگ وردآورد / منطقه 21
شهر من، شهر قانون - نمایش فیلم انیمیشن و عروسک بازی آموزش نکات لازم را براي نظم و انضباط و قانونگرایی در شهر تهران براي کودکان و خردسالان -10 مهر - ساعت 10 تا 12 - خانه فرهنگ نوردانش/ منطقه 21
برکت - نشست تخصصی، کارگاه های آموزشی و خرید و توزیع محصولات مرتبط با قناعت و ساده زیستی ویژه افراد خانواده به منظور کاهش تجمل و ترویج فرهنگ ساده زیستی مبتنی بر آموزه هاي دینی و اخلاقی - 8 مهر - ساعت 10 تا 12 - خانه فرهنگ وردآورد / منطقه 21
عطر افلاک - دیدار با مادر و خانواده شهدای جاوید الاثر واقع در منطقه 21 - 8 مهر - ساعت 16 تا 18 - مدیریت منطقه 21 / منطقه 21
نمایش فیلم - هفتمین نشست باشگاه فیلم تهرانسر؛ نمایش فیلم همراه با نقد و بررسی - 7 مهر - ساعت 16 تا 18 - مدیریت منطقه 21 / منطقه 21
یاد یاران - ویژه برنامه یاد یاران شامل سخنرانی، اجرای نمایش، مسابقه و برگزاری نمایشگاه - 5 و 6 مهر - ساعت 10 تا 22 - بوستان شهدای گمنام / منطقه 21

منطقه 22
جلسه پرسش و پاسخ با عنوان رو به رو - 7 مهر - ساعت 18 - فرهنگسرای تهران / منطقه 22
کارگاه آموزشی تدبر در پیام های قرآنی - نشست تفسیری و تحلیلی و کاربردی با نگاهی عمیق‌تر به آیات الهی - 5 تا 9 مهر - ساعت 9 - فرهنگسرای تهران / منطقه 22
آیین زندگی - مهم ترین و کاربردی ترین شاخص های رفتاری سبک زندگی ایرانی-اسلامی مورد طرح و بررسی قرار می گیرد با حضور حجت الاسلام والمسلمین حمید قربانپور پژوهشگر و مدرس حوزه و دانشگاه - 8 مهر - ساعت 10 - فرهنگسرای تهران / منطقه 22
ورزش دانش پژوهان طلاب و روحانیون - آموزش هیدورا با حضور حجت الاسلام والمسلمین حمید قربانپور- 5 تا 10 مهر ثبت نام می شوند - ساعت 9 تا 18 - فرهنگسرای تهران / منطقه 22
ثبت نام پیش دبستان - آموزش اولیه مفاهیم فارسی، ریاضی، علوم، زبان و خلاقیت زیر نظر اساتید مجرب - 5 تا 10 مهر - ساعت 9 - فرهنگسرای تهران / منطقه 22
ایستگاه صبحگاهی- برنامه ورزش صبحگاهي سرکارخانم واحدی، کارشناس ورزش خانه فرهنگ گرمدره - 5 تا 11 مهر - ساعت 7 تا 8 - بوستان مادر گرمدره / منطقه 22
نشست کلید رستگاری - قرائت زیارت عاشورا و روانخوانی قرآن و تفسیر قرآن توسط زهرا مردان پور - 10 مهر - ساعت 10 - خانه فرهنگ گرمدره / منطقه 22
کارگاه شهر قرآن - آموزش حفظ قرآن با مشارکت اداره کل اوقاف و امور خیریه، جهت ترویج و گسترش فرهنگ قرآنی برای تمامی گروه های سنی - 9 مهر - ساعت 14 - حسینیه قمر بنی هاشم، مسجد مهدیه، و خانه فرهنگ گرمدره / منطقه 22
نشست آیین زندگی - آموزش ارتباط با مهارت های زندگی - 8 مهر - ساعت 15- خانه فرهنگ گرمدره / منطقه 22
نمایشگاه جلوه های ایثار - با مشاركت بنياد آثار وارزشهاي دفاع مقدس از 60 عكس از رشادت ها و ايثارگري هاي دوران هشت سال دفاع مقدس - 5 تا 7 مهر - ساعت 9 تا 13- مدارس گرمدره / منطقه 22
دوره های آموزشی ترم پاییز - آموزش قرآن، زبان، هنرهای خانگی، تجسمی، و دوره های ویژه کودک - ثبت نام از 5 تا 10 مهر - ساعت 8 تا 20 - خانه فرهنگ امیرکبیر / منطقه 22
کارگاه آموزشی تارو پود - آموزش قالی‌بافی سنتی و کامپیوتری - 6 و 8 مهر - ساعت 9 - خانه فرهنگ امیرکبیر / منطقه 22
عضویت کتابخانه شیخ مفید - دارای سالن مطالعه، اتاق مرجع، نشریات و بخش کودک - 5 تا 10 مهر - ساعت 8 تا 20 - خانه فرهنگ امیرکبیر / منطقه 22
آموزش مفاهیم اولیه فارسی، ریاضی، علوم، انگلیسی، نقاشی و خلاقیت - 5 تا 10 مهر - ساعت 8 تا 20 -خانه فرهنگ امیرکبیر / منطقه 22
توزیع بروشور انوارالثقلین - آشنایی با نیایش هشتم صحیفه سجادیه - 7 مهر - ساعت 9 تا 17 - خانه فرهنگ امیرکبیر / منطقه 22

فرهنگسرای شفق
اجرای نگارگذر دفاع مقدس- شامل تعدادی از تصاویر از وقایع و شهدای دفاع مقدس- 5 تا 7 مهر- ساعت 8 تا 18 - فرهنگسرای شفق
اجرای نمادسازی دفاع مقدس و پخش مارش و سرودهای مربوط - 5 تا 7 مهر- بوستان شفق
اجرای نمایش خیابانی- با استفاده از گروه های معتبر و حرفه ای - 5 تا 7 مهر- فرهنگسرای شفق
اجرای پرده خوانی دفاع مقدس- 5 تا 7 مهر- فرهنگسرای شفق
تجلیل از حماسه سازان دفاع مقدس با مشارکت مساجد - 5 تا 7 مهر- فرهنگسرای شفق
مطلع عشق - جشن سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) - 6 مهر - ساعت 17 تا 19- فرهنگسرای شفق
نشست هفتگی کانون بانوان همدل، با موضوع روانشناسی دوران میانسالی - 7 مهر - ساعت 10 تا 12 - سالن نمایش فرهنگسرای شفق
نشست هفتگی کانون طب سنتی - با موضوع بررسی انواع بیماری ها و درمان آنها از دیدگاه طب سنتی - 8 مهر - ساعت 15 تا 17 - سالن نمایش فرهنگسرای شفق
عصر شعرخوانی شفق- 7 مهر - ساعت 18 تا 20- کتابخانه شفق

فرهنگسرای قرآن
نمایشگاه شکوه نام - نمایشگاه ویترای و سرامیک نام‌های خداوند اثر خانم نرگس صادقی - 5 تا 10 مهر - ساعت 9 تا 17 - نگارخانه هدی فرهنگسرای قرآن
ترجمه و تفسیر قرآن - ترجمه و تفسیر قرآن کریم توسط استاد مجید زکی لو - 9 مهر - ساعت 17 - سالن شهید محمدی فرهنگسرای قرآن
شرح خطبه متقین و تفسیر قرآن - کارگاه شرح نهج البلاغه و تفسیر قرآن کریم استاد علیقلی - 9 مهر - ساعت 8 تا 12 - سالن شهید محمدی فرهنگسرای قرآن
کارگاه هنر تلاوت - برگزاری کارگاه صوت و لحن پیشرفته با حضور استاد ابوالقاسمی - 8 مهر - ساعت 17 - سالن هدی فرهنگسرای قرآن
انس با نهج البلاغه - برگزاری کارگاه نهج البلاغه شناسی با حضور استاد جعفرپور - 7 مهر - ساعت 17 - سالن شهید محمدی فرهنگسرای قرآن
کارگاه داستان نویسی - جلسات داستان نویسی با حضور استاد سالک - 10 مهر - ساعت 10 - اتاق 205 فرهنگسرای قرآن
نظر شما