دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱
ساعت : ۲۰:۳۱
کد خبر: ۸۵۳۲۵
|
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۵
دعوت از نوازندگان سازهای ایرانی؛
مدیریت امور موسیقی و سرود سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با تشکیل «ارکستر شهر» از علاقه‌مندان و نوازندگان سازهای ایرانی دعوت به همکاری می‌کند.
«ارکستر شهر» به صدا در می‌آیدبه گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مدیریت امور موسیقی و سرود سازمان فرهنگی هنری با هدف بهره‌گیری از استعداد‌های جوان در رشته موسیقی و ایجاد زمینه‌ای برای بروز ظرفیت‌های آنها، اقدام به تشکیل «ارکستر شهر» کرده است.
 
رهبری این ارکستر را استاد اسماعیل تهرانی بر عهده دارد. در همین راستا از علاقه‌مندان و نوازندگان سازهای ایرانی برای همکاری در گروه «ارکستر شهر» دعوت به همکاری می‌شود. 
 
شـــــــرایط ثبت نام: 
 ۱ - توانایی نوازندگی با یکی از سازهای ایرانی در حد مطلوب
 ۲ - داشتن حداقل ۱۸ سال و حداکثر ۴۰ سال سن
 ۳- آشـــنایی بـا ردیف‌های موسیقی
 ۴- شرکت در آزمون‌های عملی و تئوری
  
آزمون عملی اجـرای یک قطعه موسیقی از استادان بنام که به اختیار خود نوازنده انتخاب می‌شود. در کنار آزمون عملی برای شرکت‌کنندگان یک آزمون تئوری نیز برگزار می‌شود. این آزمون شـامل دشیفر یک قطعه به پیشنهاد هیأت داوران و سنجش میزان آشنایی با مبانی موسیقی است. 
 
پس از ثبت نام و برگزاری آزمون‏‌های تخصصی، افرادی که رتبه قبولی را کسب کنند، عضو «ارکستر شهر» خواهند شد. تا اطلاع ثانوی برای ثبت نام محدودیت زمانی وجود ندارد. 
  
علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۹۶۶۵۳۵۱۷ و ۸۸۹۸۱۶۸۴ مدیریت امور موسیقی و سرود سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران تماس بگیرند.
مطالب مرتبط
برچسب ها: موسیقی ، ارکستر شهر
نظر شما