جمعه ۰۸ اسفند ۱۳۹۹
ساعت : ۰۸:۲۲
کد خبر: ۹۵۰۵۴
|
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۲
کانون نمایش فرهنگ‌سرای تهران به سرپرستی «شاهد پیوند» مدرس دانشکده هنر و معماری از سنین مختلف در دوره دختران و پسران عضو می‌پذیرد.
کانون نمایش فرهنگ‌سرای تهران عضو می‌پذیردبه گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، کانون نمایش فرهنگ‌سرای تهران عضو می‌پذیرد. ثبت نام در این کانون رایگان است و در دوره‎های آن کلاسهای مختلفی در زمینه بازیگری و تئاتر برگزار می‌شود.

دیدار گروهی از نمایش‎های در حال اجرا، اهدای بلیت رایگان به اعضا، تورهای گروهی از جمله بازدید از شهرک سینمایی و موزه سینما و برگزاری نشست‌هایی با حضور هنرمندان از جمله برنامه‌های این کانون است. 

کانون نمایش فرهنگ‌سرای تهران تاکنون در جشنواره های معتبری همچون تئاتر فجر، تئاتر شهر، کهن دشت، فیلم صد، گزارش یک نگرانی و ... حضور یافته و جوایزی را کسب کرده است.

عیادت و اجرای نمایش برای کودکان بیمار سرطانی، آسایشگاه جانبازان و سالمندان از دیگر برنامه‌هایی است که بصورت مستمر از سوی کانون نمایش فرهنگسرای تهران برگزار می شود. آموزش تئاتر خیابانی و پاتوق تئاتری در فضای باز فرهنگسرا نیز از برنامه های آینده این کانون است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام و عضویت در این کانون می‌توانند به نشانی انتهای بزرگراه حکیم غرب، سه راه دهکده المپیک، خیابان ساحل بوستان باغ نو مراجعه کنند.
نظر شما