سه‌شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۹
ساعت : ۰۷:۰۰
کد خبر: ۹۵۵۳۱
|
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۸
رییس فرهنگ‌سرای رضوان به همراه کارکنان این مرکز به مناسبت زادروز شهید علی‌نقی نوروزیان در برنامه هفتگی «به تماشای سرو» با خانواده این شهید دیدار می‌کند.
به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، برنامه هفتگی «به تماشای سرو» به مناسبت زادروز شهید علی‌نقی نوروزیان روز دوشنبه ۱۳ آذر ماه از ساعت ۱۶ تا ۱۷ در منزل شهید برگزار می‌شود و سیره رفتاری و سلوک تربیتی وی در قالب بیان خاطرات از زبان والدین و خانواده‌اش مرور خواهد شد.

شهید علی‌نقی نوروزیان متولد سال ۱۳۴۶ و از رزمندگان دفاع مقدس بود که در سال ۱۳۶۵ در منطقه شملچه و در عملیات کربلای ۵ به شهادت رسید. مزار مطهر این شهید در قطعه ۵۳ گلزار شهدای بهشت زهرا (س) قرار دارد. 

تکریم و بزرگداشت خانواده شهدا در کنار پاسداشت آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی همچون (ایثار، جهاد، شهادت و مقاومت)، ثبت و ضبط خاطرات شهدا از زبان خانواده‌اش به منظور آشنایی بیشتر با سیره رفتاری شهدا و همچنین باز نشر این خاطرات ارزشمند از اهداف برگزاری برنامه هفتگی «به تماشای سرو» است.

علاقه‌مندان برای بهره‌مندی از برنامه‌های فرهنگ‌سرای رضوان می‌توانند به نشانی بهشت زهرا (س)، ورودی گلزار مطهر شهدا، مقابل جایگاه جلوس تاریخی امام خمینی (ره) مراجعه کنند و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۵۵۲۰۲۲۱۸ تماس بگیرند.

نظر شما