سه‌شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
ساعت : ۱۶:۳۱
کد خبر: ۹۹۹۷۷
|
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸
در هفته وحدت و در قالب جشن‌های بزرگ بهار مهربانی انجام می‌شود
سینمای سیار در قالب جشن‌های بزرگ بهار مهربانی به نمایش فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله» در مناطق جنوبی تهران می‌پردازد.
نمایش فیلم «محمد رسول‌الله» برای ساکنان جنوب پایتخت در ۸ سینمای سیاربه گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، همزمان با ایام ولادت پیامبر گرامی اسلام و امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت، جشن‌های بزرگ بهار مهربانی با اجرای برنامه‌های متنوع در حال برگزاری است و برپایی ۸ دستگاه سینمای سیار از ۳۰ آبان ماه تا ۴ آذر ماه یکی از این برنامه‌هاست. 

این سینماهای سیار فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله» را به صورت صلواتی در تعدادی از مدارس، مساجد، مراکز فرهنگی و بوستان‌های مناطق ۱۲، ۱۵، ۱۶، ۱۸، ۱۹ و ۲۰ نمایش می‌دهند. 

بوستان هرندی، فرهنگ‌سرای نهج‌البلاغه و خانه فرهنگ امامزاده یحیی در منطقه ۱۲، مجتمع شهیدان جعفری نژاد، خانه فرهنگ شهید ملکان و مسجد محله مشیریه در منطقه ۱۵، دبیرستان دخترانه سمیه، دبیرستان پسرانه چمران، دبیرستان پسرانه ۱۵ خرداد و مسجدالرضا(ع) در منطقه ۱۶، هیئت محبان فاطمه(س)، دارالقرآن امام حسن مجتبی(ع) و دبستان دکتر قریب در منطقه ۱۸، حسینیه شهید گلریز، حسینیه شهرک احمدیه، مدارس شریعت محله و ولی‌عصر(عج) در روستای قلعه‌نو حاج موسی و مسجد حضرت ابوالفضل(ع) در روستای مرتضی کرد در منطقه ۱۹ و بوستان مهران، مسجد امام حسن(ع)، مسجد اباذر، مسجد جامع منصوری، مسجد امام رضا(ع)، بوستان ایثار، مسجد امیرالمؤمنین(ع) و مسجد حضرت ابوالفضل(ع) در منطقه ۲۰، نقاط مشخص‌شده برای استقرار سینماهای سیار هستند. 

«محمد رسول‌الله» فیلمی است در گونه تاریخی به کارگردانی مجید مجیدی که داستان زندگی کودکی محمد (ص) را روایت می‌کند. علیرضا شجاع نوری، مهدی پاکدل، محسن تنابنده، مینا ساداتی و ساره بیات در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

جشن‌های گسترده بهار مهربانی به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و با هدف افزایش نشاط و امید در ماه ربیع با بیش از ۴۰۰ اجرا  از ۲۹ آبان تا ۴ آذر در ۱۰ ایستگاه مهربانی برگزار می‌شود.

نظر شما