پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰
ساعت : ۰۰:۰۵
کد خبر: ۱۱۸۵۸۱
|
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۷
ضبط تلویزیونی برنامه «نوگلان حسینی» در فرهنگ‌سرای اندیشه آغاز شد و از ۳۱ شهریور از شبکه قرآن نمایش داده می‌شود.
ضبط تلویزیونی برنامه «نوگلان حسینی» آغاز شدبه گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، پانزدهمین آیین تجلیل از نوگلان حسینی به همت فرهنگ‌سرای اندیشه برگزار می‌شود. در این مسابقه بیش از ۱۲۰۰ دانش‌آموز مداح از سراسر کشور(31 استان و 148 شهرستان) با ارسال ویدیو شرکت کردند که پس از راستی‌آزمایی، نفرات برگزیده برای شرکت در مسابقه دعوت شدند.

با پایان مرحله راستی‌آزمایی شرکت‌کنندگان در پانزدهمین دوره آیین تجلیل از نوگلان حسینی، ضبط تلویزیونی این برنامه که از طریق شبکه قرآن پخش می‌شود از ۲۸ شهریور در فرهنگ‌سرای اندیشه آغاز خواهد شد.

ویژه‌برنامه تلویزیونی «نوگلان حسینی» در ۱۸ قسمت آماده و از  ۳۱ شهریورماه از شبکه قرآن پخش می‌شود.

پس از پایان مرحله راستی‌آزمایی، ۱۸ نفر از گروه متوسطه اول، ۱۸ نفر از متوسطه دوم، ۵ نفر از ابتدایی دوره اول و ۱۰ نفر از ابتدایی دوره دوم به مرحله مقدماتی راه یافتند که با برگزاری مسابقه در مرحله مقدماتی، ۱۰ نفر از متوسطه اول ۱۰ نفر از متوسطه دوم، ۵ نفر از ابتدایی دوره اول و ۱۰ نفر از ابتدایی دوره دوم به مرحله نیمه نهایی راه پیدا خواهند کرد. پس از برگزاری مسابقه در مرحله نیمه نهایی، از هر گروه ۵ نفر به مرحله فینال خواهند رفت و در فینال از هر گروه نفرات اول تا سوم انتخاب می‌شوند.

 هیئت داوران این دوره، مشتمل بر سعید نسیمی، محمود تاری، مصطفی خورسندی و شهروز حبیبی است.

پانزدهمین آیین تجلیل از نوگلان حسینی با هدف شناسایی و معرفی استعدادهای برتر مداحی و روضه‌خوانی از بین نوجوانان سراسر کشور به همت فرهنگ‌سرای اندیشه، با همکاری شبکه قرآن و با مشارکت سازمان دانش آموزی شهر تهران، خانه مداحان، ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، اتحادیه انجمن دانش‌آموزی و بسیج مداحان برگزار می‌شود.  
مطالب مرتبط
نظر شما