چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲
ساعت : ۱۴:۰۰
کد خبر: ۱۲۶۹۲۰
|
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۷
به مناسبت روز شعر و ادب فارسی کانون ادبی خانه فرهنگ وردآورد با حضور شاعران و ادب دوستان افتتاح می شود.

تپش قلب «ادبیات» در منطقه وردآوردبه گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر ،مراسم افتتاح کانون ادبی وردآورد به مناسبت روز ملی شعر و ادب پارسی در روز سه شنبه 29 شهریور ساعت 17 با حضور حضور تعدادی از شاعران و نویسندگان تهران و به ویژه ادب دوستان محله وردآورد برگزار می گردد. 

این کانون با برنامه های متعدد و متنوع فرهنگی ادبی، فرصتی را جهت رشد و شکوفائی استعدادهای ادبی مردم این منطقه، به ویژه جوانان و نوجوانان در اختیار محله وردآورد قرار خواهد داد. 

وفا قبادپور رئیس خانه فرهنگ وردآورد در سخنانی اظهار داشت ادبیات فارسی بسیار فراتر از نقشی که در تفنن و سرگرمی ایفا می کند یک مسیر پرمحتوا و غنی در زمینه بهبود شخصی، رشد مهارت های اجتماعی و همچنین یک محور مهم برای توسعه فرهنگی محلات است.

 توانمندسازی جوانان از طریق کشف استعدادهای ادبی ایشان در زمینه شعر و داستان نویسی و هرگونه متنی که نگارش آن مستلزم مهارت و خردورزی باشد فرصتی بی بدیل را در اختیار آنها قرار می دهد که در تحول خود و جامعه نقش فعال ایفا کنند. به ویژه در مناطقی که از نظر سرانه مراکز و برنامه های فرهنگی و درنتیجه فرصت های بهبود و توسعه فردی و اجتماعی، برخورداری کمتری داشته اند، ادبیات و برنامه های مرتبط با آن یک روش موثر برای جبران بسیاری کمبودهاست.

علاقه مندان به منظور شرکت در این برنامه میتوانند به نشانی : وردآورد،بلوار اصلی ،روبروی اداره امور مالیاتی مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 44987352تماس حاصل نمایند.

نظر شما