جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰
ساعت : ۰۴:۵۷
کد خبر: ۱۱۴۳۷۸
|
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۴
جوایز برگزیدگان سی و هشتمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران به حساب آنها واریز شده و جوایز شایستگان تقدیر هم به زودی پرداخت می‌شود.
برگزیدگان «جایزه کتاب سال» چقدر دریافت کردند؟به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ  وهنر، پس از پیگیر‌ی‌های خبرنگار فارس مشخص شد جوایز برگزیدگان سی و هشتمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران به حساب آنها واریز شده و جوایز شایستگان تقدیر هم به زودی پرداخت می‌شود.

برگزیدگان «جایزه کتاب سال» چقدر دریافت کردند؟
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، اوایل هفته جاری آیین اختتامیه سی و هشتمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران و بیست و هشتمین دوره جایزه جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی ایران با حضور رئیس‌جمهور در سعدآباد برگزار و منتخبان معرفی شدند.

بر اساس این گزارش، در این دوره  به افراد برگزیده «یک میلیارد و ۱۱۰ میلیون تومان» تخصیص یافت که جوایز به برترین‌ها تحویل شد.

اما به شایستگان تقدیر کتاب سال نیز در این دوره مجموعا «یک میلیارد و ۳۱۵ میلیون تومان» اختصاص یافت که در آینده نزدیک به حسابشان واریز خواهد شد.

پیش از این تصویب شده بود که برگزیدگان ۱۰۰ میلیون تومان و شایستگان تقدیر ۳۰ میلیون تومان دریافت کنند که فعلا جوایز افراد برگزیده پرداخت شده است.

بر این اساس، جوایز سی و هشتمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران در دو گروه برگزیده و شایسته تقدیر ۲ میلیارد و ۴۲۵ میلیون تومان بوده است.

اسامی برگزیدگان سی و هشتمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران و بیست و هشتمین دوره جایزه جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی ایران را اینجا بخوانید.
برچسب ها: جایزه کتاب سال
نظر شما