يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
ساعت : ۱۹:۴۲
کد خبر: ۱۱۴۴۵۰
|
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۳
مسابقه بزرگ کشف، ساخت و پرواز درسه مرحله و در فضای کاملا باز و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مجموعه حیاط فرهنگسرای اشراق برگزار می‌شود و به 50 نفر اول شش ماه اشتراک رایگان استفاده از مجموعه حیاط داده خواهد شد.
مسابقه بزرگ کشف، ساخت و پرواز در مجموعه حیاط فرهنگسرای اشراق برگزار می‌شود
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، مسابقه بزرگ کشف، ساخت و پرواز در سه مرحله و در فضای کاملا باز و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مجموعه حیاط فرهنگسرای اشراق برگزار می‌شود. 
در این مسابقه  قراره با نقشه گنج ، گنجت رو پیدا کنی و برای پرواز آماده بشین
با ثبت نام تا  آخر هفته می توانید یک آخر هفته پرهیجان رو دنبال کنید. 
برای آگاهی از جزییات ثبت نام  علاقه‌مندان می‌توانند به سایت https://evnd.co/fr41z مراجعه کنند.

در این مسابقه به 50 نفر اول 6 ماه اشتراک رایگان استفاده از مجموعه حیاط داده خواهد شد. مرحله اول این مسابقه روز سه شنبه 12 اسفندماه؛ در سه سانس و در ساعت‌های 9 تا 12، 12 تا 15 و 15 تا 18 برگزار می‌شود.

در این مرحله نقشه گنجی در اختیار رقبای مسابقه قرار می‌گیرد و با کامل کردن پازل در فضای باز فرهنگسرای اشراق برندگان مشخص خواهند شد.

در مرحله دوم شرکت کنندگان با وسایلی که با گنج به آنها رسیده‌اند، بادبادک مناسبی می‌سازند و برای مرحله بعدی یعنی پرواز آماده می‌شوند.
در مرحله آخر و سوم که در روز پنجشنبه 14 اسفند برگزار می‌شود در محلی بادبادک‌ها به پرواز در می‌آیند و مسابقه ادامه پیدا می‌کند برندگان مشخص خواهد شد.
آدرس شعبه فرهنگسرای اشراق مجموعه حیاط :تهران، فلکه دوم تهرانپارس، انتهای خیابان جشنواره، فرهنگسرای اشراق، مجموعه حیاط است.
نظر شما