سه‌شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰
ساعت : ۰۲:۴۲
کد خبر: ۱۱۴۹۳۵
|
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰
دوره‌های آموزشی جشنواره نوجوانی کارآزمای از ۲۰ فروردین با حضور اساتید شاخص در حوزه کسب و کارهای خانگی و شخصی به صورت آنلاین برای نوجوانان ۱۲ تا ۱۸ سال برگزار می‌شود.
دوره‌های آموزشی برای کسب وکارهای خانگی از 20 فروردین آغاز می شودبه گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، با توجه به شعار سال با عنوان تولید، پشتیبانی‌ها ،مانع زدایی‌ها، جشنواره کارآزمای به عنوان اولین رویداد آموزشی تجربی کسب و کارهای خانگی، شخصی و موفق با حضور اساتید علیرضا احدی، فرزاد سیدی، محمدرضا کریمی، مهدی پاکروان، امید کربلایی، نازنین توحیدی و سمیه زمانی برای نوجوانان برگزار می‌شود.

مفاهیم اولیه کسب و کار، مدیریت شبکه‌های اجتماعی، تولید محتوا با اپلیکیشن، فنون مذاکره و متقاعد سازی، تبلیغ نویسی و تبلیغ سازی و معرفی الگوهای برتر، تنها بخش‌هایی از دوره‌های آموزشی جشنواره کارآزمای است.

از آنجایی که یکی از زیرساخت‌های اصلی توسعه و پیشرفت کشور در حوزه تولید، تقویت اقتصاد و بهره‌مندی مردم به ویژه نوجوانان از فرهنگ تولید و داشتن روحیه کار و تلاش است،جشنواره «کارآزمای» با هدف عجین شدن نوجوانان با فرهنگ کار، کارآفرینی و تولید با حضور اساتید مجرب و صاحبان کسب و کار موفق برگزار می‌شود.

افراد متقاضی باید مهارت یا ایده تولید محصول و ارائه خدمت برای راه اندازی کسب و کار خود را داشته باشند و تا ۱۸ فروردین که مهلت پایان ثبت‌نام است با تکمیل فرم ثبت‌نام، در دوره‌های آموزشی آنلاین شرکت کنند.

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی karazmay.farhangsara.ir نسبت به ثبت نام در دوره‌های آموزشی اقدام کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66688551 تماس بگیرند.

مطالب مرتبط
نظر شما