شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
ساعت : ۱۵:۳۴
کد خبر: ۱۱۵۶۶۴
|
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۵
نیاز امروز جهان اسلام اتحاد و همکاری برای مقابله با توطئه های استعمارگران می باشد. اتحادی که موجب بازگشت اولویت مسئله فلسطین به صدر اولویت های جهان اسلام شود.
بیانیه معاونت بین الملل سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت روز جهانی قدس
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری فرهنگ و هنر ، معاونت بین الملل سازمان بسیج ضمن اعلام حمایت همه جانبه خویش از مردم مظلوم فلسطین بیانیه ای را صادر کرد.

باسمه تعالی
مقام معظم رهبری(مدظله العالی):
"به توفیق الهی تا بیست و پنج سال دیگر چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت."
27/12/94
حضرت امام خمینی (ره) معمار کبیر جمهوری اسلامی ایران با حرکت تاریخ ساز خویش در اعلام آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس و نامیدن آن به عنوان روز حیات اسلام، توطئه استکباری در تسلیم كردن ملت فلسطین و تشكیل دولت یهودی- صهیونیستی در قلب جهان اسلام را خنثی و توجه و نظر افكار عمومی جهان را به فاجعه وخیمی كه در سرزمین های اشغالی در جریان است جلب نمودند و فلسطین و آزادی قدس را اولویت اول جهان اسلام معرفی نمودند.
روز جهانی قدس، روز مقابله مستضعفین با مستکبران، روز مبارزه با رژیم صهیونیستی و جهان خواران استعماری، روز امید و اتحاد مسلمانان بیدار در سایه مقاومت و روز انذار غافلان و ساده لوحان و منحرفان از سراب مرگ آور سازش است. 
سازش برخی دولت های عربی در عادی سازی روابط با رژیم نامشروع صهیونیستی موجب نفرت آزادی خواهان بسیاری از کشورهای جهان و امت اسلامی از این سیاست های ننگین شده است. نیاز امروز جهان اسلام اتحاد و همکاری برای مقابله با توطئه های استعمارگران می باشد. اتحادی که موجب بازگشت اولویت مسئله فلسطین به صدر اولویت های جهان اسلام شود. 
استکبار باید بداند پایان عمرش نزدیک و نابودی، سرنوشت محکوم آن است. جبهه مقاومت امروز قدرتمندتر از هر زمان دیگری می باشد و رویكرد مقاومت به عنوان ضامن آزادی فلسطین و قدس شریف است. 
معاونت بین الملل سازمان بسیج ضمن اعلام حمایت همه جانبه خویش از مردم مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از رژیم غاصب صهیونیسم از مردم عزیز کشور دعوت می نماید جهت مشارکت جدی در این امر الهی، حمایت دائمی و همیشگی امت اسلامی را از آرمان فلسطین اعلام نمایند.
والسلام علیکم و رحمت الله
15/02/1400
نظر شما