شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
ساعت : ۱۶:۳۲
کد خبر: ۱۱۵۸۳۳
|
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۰
بیست و هشتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان با انتخاب دبیر و تشکیل شورای سیاستگذاری آغاز به کار کرد.
رضوان صادق‌زاده برای هشتمین بار دبیر جشنواره جوانان شدبه گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، هادی مظفری مدیرکل هنرهای تجسمی طی احکامی جداگانه دبیر و اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره بیست و هشتم جوانان را معرفی کرد.

مظفری طی حکمی خطاب به رضوان صادق زاده با اشاره به تجربیات چندین ساله در برگزاری جشنواره هنرهای تجسمی جوانان، او را به عنوان دبیر دوره بیست و هشتم انتخاب کرد.

همچنین اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره عبارتند از: هادی مظفری( رییس شورا)، احد جاودانی (مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران)، رضوان صادق زاده (نقاش، استاد دانشگاه و دبیر جشنواره)، جمال عرب زاده (نقاش و استاد دانشگاه)، شهرام عظیمی (طراح گرافیک) و عبدالرحیم سیاهکارزاده (رییس موسسه هنرهای تجسمی معاصر و دبیر اجرایی جشنواره).

 بر اساس این خبر به نقل از خبرگزاری فارس، بیست و هشتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان تابستان 1400 به همت اداره کل هنرهای تجسمی و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد استان تهران در شهر تهران برگزار خواهد شد.

این جشنواره که معمولاً به میزبانی یکی از استان‌های کشور برگزار می‌شود، سال گذشته هم به دلیل شیوع ویروس کرونا در تهران برگزار شد.
نظر شما