چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰
ساعت : ۰۲:۱۴
کد خبر: ۱۱۶۳۹۶
|
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۹
برنامه کامل اجراهای چهارمین دوره کنسرت های آنلاین برخط «ماه و نوا» منتشر شد.
جدول پخش اجراهای برخط «ماه و نوا» منتشر شد///
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری فرهنگ و هنر، برنامه کامل اجراهای چهارمین دوره کنسرت های آنلاین برخط «ماه و نوا» که در بستر پلتفرم های مختلف پیش روی مخاطبان قرار می گیرد، منتشر شد. بر این اساس ۱۲ گروه موسیقی در بخش‌های موسیقی دستگاهی، نواحی، کلاسیک غربی در این برنامه حضور دارند‎.

با توجه به شرایط بیماری کرونا و محدودیت های حضور مخاطبان در سالن های اجرای موسیقی و به جهت همراهی با مصوبات ستاد ملی کرونا، اجراهای این برنامه ها مجازی پخش می شود.

برهمین اساس، صفحات مجازی انجمن موسیقی ایران، بنیاد رودکی و یک پلتفرم دیگر وابسته به بخش خصوصی به عنوان بسترهای پخش مجازی معرفی شده اند و مخاطبان می توانند براساس زمانبندی مشخص شده در جدول، به صورت رایگان اجراها را مشاهده کنند.

این مجموعه از اجراها به صورت آنلاین توسط انجمن موسیقی ایران با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی و حمایت دفتر موسیقی برگزار می شود.

این فصل از برنامه‌ها در سه دوره توسط انجمن موسیقی ایران برنامه‌ریزی و به صورت ماهیانه اجرا خواهد شد. گونه‌های مختلف موسیقی از جمله موسیقی دستگاهی، نواحی و کلاسیک غربی در این دوره در جدول برنامه‌ها گنجانده شده‌اند تا از حداکثر ظرفیت هنرمندان موسیقی در سه دوره برگزاری استفاده شود.

مجموعه کنسرت‌های آنلاین در ماه‌های خرداد، تیر و مرداد ۱۴۰۰ طبق جدول‌های اجرایی پخش خواهند شد.

جدول  برنامه کامل مجموعه اجراهای برخط «ماه و نوا» را می توانید در ذیل مشاهده کنید.

جدول پخش اجراهای برخط «ماه و نوا» منتشر شد///

نظر شما