جمعه ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
ساعت : ۲۲:۵۰
کد خبر: ۱۲۳۴۴۷
|
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۴
ستاد اقامه نماز در ماه مبارک رمضان مسابقه سراسری کتابخوانی نماز در سیره و سخن امام علی (ع) و مسابقه بزرگ پیامکی «سخن قرآن» را برگزار می‌کند.
برگزاری مسابقات «نماز در سیره امام علی (ع) و سخن قرآن» ویژه ماه رمضانبه گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر ،به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس ستاد اقامه نماز در ماه مبارک رمضان مسابقه سراسری کتابخوانی نماز در سیره و سخن امام علی (ع) و مسابقه بزرگ پیامکی «سخن قرآن» را برگزار می‌کند.

این دو مسابقه به صورت روزانه در ماه مبارک رمضان از طریق سایت و شبکه‌های اجتماعی ستاد اقامه نماز برگزار می‌شود و سؤالات این مسابقه از کلام حجت‌الاسلام قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز درخصوص قرآن، روزه، نماز و دعا تنظیم و بصورت روزانه یک کلیپ و یک سؤال برگزار خواهد شد.

ستاد اقامه نماز به منظور بهره‌مندی از ظرفیت معنوی ماه مبارک رمضان در مطالعه محتوای سودمند مسابقه سراسری کتابخوانی با عنوان نماز در سیره و سخن امام علی (ع) را به صورت سراسری و همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان تا پایان اردیبهشت‌ماه در استان‌های کشور و دستگاه‌های اجرایی برگزار می‌کند.

علاقه‌مندان جهت شرکت در مسابقه می‌توانند هر روز با مراجعه به سایت ستاد اقامه نماز به نشانی www.namaz.ir و یا شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام، ایتا، سروش، بله سؤالات را دریافت کنند و فقط عدد گزینه مورد خود را بدون هیچ کلمه اضافی به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۱۷ ارسال کنند.

قرعه‌کشی به صورت روزانه و نتایج آن در عید سعید فطر از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی و شبکه‌های اجتماعی اعلام خواهد شد که در پایان به ۱۵۰ نفر از برگزیدگان این مسابقه به قید قرعه جوایز نفیس اهدا خواهد شد.

علاقه‌مندان گروه سنی ۱۸ سال و بالاتر می‌توانند در مهلت تعیین شده جهت مطالعه کتاب و شرکت در آزمون مسابقه از تاریخ ۲۰ فروردین الی ۳۱ اردیبهشت سال ۱۴۰۱ در قالب شرکت‌کننده آزاد یا کارکنان دستگاه‌های اجرایی در این رویداد فرهنگی شرکت کنند.

آزمون مسابقه بصورت مجازی و از طریق سامانه محراب به نشانی mehr.Namaz.ir در مدت زمان تعیین شده برگزار می‌شود و نتایج مسابقه در تاریخ ۲۱ خرداد مصادف با میلاد با سعادت امام رضا (ع) از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی ستاد اقامه نماز به نشانی namaz.ir  و وبگاه های دستگاه های اجرایی مشارکت کننده اعلام خواهد شد.

شرکت‌کنندگانی که به ۹۰% سؤالات مسابقه پاسخ صحیح داده باشند به مرحله قرعه‌کشی راه یافته و از میان آنان به قید قرعه به ۱۱۰ نفر هدایای ارزنده ای از سوی ستاد اقامه نماز تقدیم خواهد شد.

شرکت‌کنندگان می‌توانند نسخه الکترونیکی (فایل PDF ) کتاب قابل تهیه از فروشگاه اینترنتی ستاد اقامه نماز به نشانی ketab.namaz.ir و نسخه فیزیکی کتاب از طریق فروشگاه مرکزی ستاد اقامه نماز، عاملین فروش در استان‌های منتخب کشور و نیز فروشگاه اینترنتی ستاد به نشانی namazstore.ir تهیه کنند.

انتهای پیام/
نظر شما