شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
ساعت : ۰۱:۲۴
کد خبر: ۱۳۱۲۲۸
|
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۱
سید محسن حسینی دبیر جشنواره «ماهور» از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره تا ۱۴ فروردین خبر داد.
فراخوان جشنواره ماهور تمدید شدبه گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، سید محسن حسینی دبیر جشنواره «ماهور» ضمن اعلام این خبر افزود: تاکنون بالغ بر ۲۵۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است که با توجه به درخواست و استقبال علاقه‌مندان برای شرکت در جشنواره «ماهور»، مهلت دریافت آثار از سوی دبیرخانه این جشنواره تا روز دوشنبه ۱۴ فروردین تمدید شد.

وی افزود: جشنواره «ماهور» نخستین مسابقه «سحرخوانی ایرانیان»، با هدف آشنایی و تقویت بخش مناجات‌خوانی در موسیقی مذهبی و آیینی در سه حوزه سحرخوانی، مناجات‌خوانی و نیایش در آئینه اقوام، طراحی شده است که هر شرکت‌کننده می‌تواند همزمان در هر سه حوزه شرکت کند.

دبیر جشنواره «ماهور» بیان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند تا ۱۴ فروردین سال ۱۴۰۲ به پرتال سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به نشانی farhangsara.ir مراجعه کنند و حداکثر 3 اثر خود در هر حوزه را در قالب فایل صوتی mp3 یا wave  در این سامانه بارگذاری کنند.

وی ادامه داد: همچنین علاقه‌مندانی که امکان دسترسی به سایت را ندارند می‌توانند آثار خود را در قالب لوح فشرده به دبیرخانه جشنواره به آدرس میدان ولیعصر(عج)، بلوار کشاورز، نبش خیابان دائمی، پلاک ۱، طبقه ۹، دفتر موسیقی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ارسال کنند.

وی در پایان شماره ۰۲۱۹۶۶۵۳۵۳۶ را برای راهنمایی و ارائه اطلاعات بیشتر اعلام کرد.
نظر شما