چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
ساعت : ۰۴:۰۰
کد خبر: ۸۰۹۷۳
|
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۳
ویژه برنامه فرهنگسرای رازی به مناسبت سیزدهم فروردین روز طبیعت اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای رازی؛ این برنامه در بخش ایستگاهی از ساعت8 صبح با برپايي غرفه بادبادک سازی، نقاشی خط، رادیو پارک و ساخت اشکال بادکنکی به اجرای برنامه می پردازد.

در ادامه این برنامه آزادسازی ماهی‌های قرمز سفره هفت‌سین در دریاچه بوستان رازی برگزار می شود این حرکت علاوه بر مزایای زیست محیطی زمینه نشاط و شادابی مردم را فراهم می کند.

همچنين در این برنامه با توجه به شعار سال جاری سازمان با عنوان "تهران شهر مهربانی" این موضوعات در قالب فعالیت ایستگاه ها و رادیو پارک مطرح و  مسابقه هایی با محوريت آشنایی با آموزه های مهربانی توسط كارشناسان برنامه اجرا و به برگزیدگان جوایزی اهدا خواهد شد.

فرهنگسرای رازی در بهار فاطمی به برنامه های گوناگونی چون روایتگری داستان های قرآن و ائمه اطهار، مسابقه عکاسی با عنوان "قاب رازی" پرداخت.

همچنین کتابخانه رازی در تعطیلات نوروزی از ساعت 9 صبح تا 17 و نگارخانه فانوس فرهنگ سرای رازی پنجم تا سیزدهم فروردین ماه از ساعت 13 تا 19 با برپایی نمایشگاه تبلور رنگ ها به ارائه خدمات به شهروندان پرداخته است.

فرهنگسرای رازی با امکانات منحصر به فرد تفریحی، فرهنگی و ورزشی در روزهای آغازین سال همواره محلی برای بازدید هزاران مسافران نوروزی و شهروندان عزیز تهرانی بوده است.

علاقه مندان می توانند به فرهنگسرای رازی واقع در میدان قزوین- خیابان قزوین- خیابان شهید مرادی- فرهنگ سرای رازی مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 55409549 یا سامانه گویای 1837تماس بگیرند.

ویژه برنامه فرهنگسرای رازی به مناسبت روز طبیعت اعلام شد
نظر شما