دوشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۱
ساعت : ۰۴:۳۵
کد خبر: ۱۲۶۳۷۲
|
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۱
پاتوق کتاب «یکشنبه‌های کتاب و کتابخوانی» فرهنگسرای خاوران با حضور اسماعیل باستانی یکشنبه (6 شهریورماه) ساعت 17 برگزار می‌شود.
پاتوق کتاب فرهنگسرای خاوران فردا میزبان اسماعیل باستانی می‌شود
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، مهمان این هفته پاتوق کتاب فرهنگسرای خاوران شاعر، نویسنده، مجری تلویزیون و تهیه کننده رادیو، آقای اسماعیل باستانی است.
پاتوق کتاب فرهنگسرای خاوران به صورت هفتگی یکشنبه‌ها، با حضور علاقه‌مندان به کتاب برگزار می‌شود. این محفل کتاب فرصتی برای مخاطبان به ویژه کودکان ‌‌ نوجوانان علاقه‌مند به حوزه کتاب و کتابخوانی است تا با نویسندگان و افرادی که فعال حوزه کتاب به شمار می‌روند از نزدیک به گفت‌وگو بپردازند و طرح مسائل خود را در زمینه کتاب داشته باشند.
پاتوق کتاب تاکنون میزبان نویسندگان و فعالان حوزه کتاب همچون مصطفی رحماندوست، احمد ابوالفتحی، الهام فلاح، مالک شجاعی‌جشوقانی، حمید سلیمی، حمیدرضا شکارسری و محیا ساعدی بوده است. این هفته نیز پاتوق کتاب فرهنگسرای خاوران میزبان اسماعیل باستانی شاعر و نویسنده است.
اسماعیل باستانی متولد سال ١٣۶٢ دارای تحصیلات در رشته‌های علوم ارتباطات و روزنامه‌نگاری است و از سال ۸۲ وارد سازمان صدا و سیما شده و از سال ٨۵ همكاری خود با رادیو تهران را به عنوان نویسنده و تهیه كننده آغاز كرده است.
اسماعیل باستانی شاعر، نویسنده، مجری تلویزیون و برنامه ساز و تهیه کننده رادیو است و تاکنون کتاب های تهران لوبیتل چشم های تو و عوارض جانبی از او به چاپ رسیده است. بعلاوه کتاب های صوتی و پادکست های فراوانی به تهیه کنندگی، گویندگی و نویسندگی اسماعیل باستانی منتشر شده است.
پاتوق کتاب فرهنگسرای خاوران با اجرای مجریان، مرتضی پرنیان و مهسا شمسیان پیرامون شعر و  ادبیات کودک و نوجوان و بزرگسالان، یکشنبه (6 شهریور‌ماه) ساعت 17 با حضور اسماعیل باستانی برگزار می‌شود.
علاقه‌مندانی که امکان حضور در برنامه را ندارند می‌توانند از طریق صفحه مجازی کتابخانه خاوران به‌صورت زنده  برنامه را تماشا کنند. همچنین برای حضور می‌توانید به نشانی، خیابان خاوران، فرهنگسرای خاوران مراجعه کنند.
مطالب مرتبط
نظر شما