دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱
ساعت : ۲۱:۵۳
کد خبر: ۱۲۸۳۷۷
|
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۸
دبیر پنجاه و دومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌ رشد از افتتاحیه این دوره پیش از ظهر دوشنبه هفتم آذر در مدرسه دارالفنون خبر داد.
آغاز پنجاه و دومین دوره جشنواره فیلم رشد در دارالفنونبه گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، صادق یزدانی دبیر پنجاه و دومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی رشد با بیان این که افتتاحیه این دوره پیش از ظهر دوشنبه هفتم آذرماه در مدرسه دارالفنون برگزار خواهد شد، گفت: قرار است در این مراسم زنگ آغاز جشنواره به دست مسئولان عالی وزارت آموزش و پرورش به صدا درآید.

خبرگزاری مهر به نقل از وی افزود: معرفی اعضای هیات داوران، سخنرانی رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره و سخنرانی وزیر آموزش و پرورش از جمله برنامه‌های افتتاحیه خواهد بود.

دبیر پنجاه و دومین دوره جشنواره فیلم رشد درباره تمایزهای این دوره با دوره‌های پیشین عنوان کرد: امسال ۲ بخش «فیلمنامه» و «وب‌سری» برای حمایت از فیلمنامه‌های آموزشی و آثار دنباله‌دار آموزشی که در بستر اینترنت منتشر می‌شود، به وجود آمده است.

یزدانی به ارسال سه هزار و ۴۶۰ فیلم به دبیرخانه جشنواره اشاره کرد و ادامه داد: هیات‌های انتخاب، آثار برتر ارسالی را برگزیده‌اند و برنامه اکران این آثار در حال تدوین است.

پنجاه و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی رشد از هفتم تا سیزدهم آذر در مجتمع فرهنگی سینما فلسطین برگزار خواهد شد.
نظر شما