جمعه ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
ساعت : ۲۲:۱۳
کد خبر: ۱۲۰۲۴۳
|
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۷
ویدیوکلیپ "محور اقتصاد" شامل بیانات مهم رهبر انقلاب اسلامی درخصوص پشتیبانی از تولید از سری تولیدات ویدیویی "نشان" توسط فرهنگ‌سرای ابن سینا تولید و منتشر شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، " محور اقتصاد " عنوان شصت و پنجمین ویدیوکلیپ از مجموعه ویدیویی" نشان" است که توسط این فرهنگ‌سرا تولید و منتشر شده است.

با عنایت به اهمیت اقتصاد و مشکلات اقتصادی حادث شدۀ سال‌های اخیر، مقام معظم رهبری چند سالی است که شعار سالها را اقتصادی انتخاب میکنند و در ادامه شعار سال ۹۹ که جهش تولید نام داشت، سال 1400 را سال «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» نام گذاری کردند و در پیام نوروزی خود بیان کردند که شعار جهش تولید تحقق پیدا نکرد، موانعی مانند تحریم ها، بیکاری، خروج سرمایه های کشور، عدم تحقق چشم انداز و همچین موانعی چون مسائل فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و حقوقی بر سر راه وجود دارد که همه دست به دست هم داد تا جهش و رونق تولید تحقق پیدا نکند.
تولید ملی بدون فراهم کردن زیر ساخت هایش محقق نخواهد شد. حمایت و پشتیبانی از تولید کنندگان و نظارت بر کار آنان یکی از همین زیرساخت ها می باشد. مخاطب شعاری که برای سال ۱۴۰۰ برگزیدند، آحاد مردم علی الخصوص تولیدکنندگان بخش های خصوصی و تعاونی، مجلس شورای اسلامی، دولت، قوه قضاییه و مراکز دانشگاهی هستند که باید دست در دست هم داده تا با برطرف کردن موانع حقوقی و قانونی، استفاده از ابزارهای حمایت مالی و نظارت بر اجرای قوانین راهگشای تولید باشند. در این شماره از مجموعه ویدیویی نشان بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص تببین شعار سال و ضرورت حمایت از تولید که باعث تقویت اقتصاد کشور خواهد شد، مورد بازخوانی قرارگرفته است.
مجموعه تولیدات ویدیویی "نشان" به طرح بیانات رهبر بزرگوار انقلاب در برهه‌های مهم مذهبی و ملی می‌پردازد و توسط فرهنگ‌سرای ابن‌سینا به صورت مناسبتی تولید و منتشر می‌شود.
علاقمندان برای مشاهده سایر تولیدات نشان می‌توانند به صفحه فرهنگ‌سرای ابن‌سینا در آپارات به آدرس   Farhangsara_ebne_sinaمراجعه کنند.مطالب مرتبط
نظر شما