شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
ساعت : ۰۱:۱۱
کد خبر: ۱۱۷۵۰۸
|
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۰
ویدیوکلیپ "قاعده حکومت" شامل بیانات مهم رهبر انقلاب اسلامی به مناسبت روز عید غدیر خم، از سری تولیدات ویدیویی "نشان" توسط فرهنگ‌سرای ابن سینا تولید و منتشر شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر،" قاعده حکومت " عنوان پنجاه و چهارمین ویدیوکلیپ از مجموعه ویدویی" نشان " است که همزمان هجدهم ذی الحجه توسط این فرهنگ‌سرا تولید و منتشر شده است.
در این اثر، بیانات رهبر انقلاب اسلامی درخصوص عید غدیر خم و تبیین قاعده‌ی حکومت و اقتدار و قدرت‌مداری در جامعه‌ی اسلامی، که با غدیر معیّن و پایه‌گذاری شد و بیان این نکته که اهمّیّت غدیر در تعیین ضابطه و قاعده بود و مشخص گردید که در جامعه‌ی اسلامی، حکومت سلطنتی، حکومت شخصی و حکومت زَر و زور معنا ندارد ، مسلمانان برای اینکه از سوی خدا هدایت شوند و جامعه اسلامی را ایجاد نمایند باید ضابطه و قاعده این حرکت که احیای امامت می باشد را مورد توجه قرار دهند، مورد بازخوانی قرار گرفته است.

مجموعه تولیدات ویدیویی «نشان» به طرح بیانات رهبر بزرگوار انقلاب در برهه‌های مهم مذهبی و ملی می‌پردازد و توسط فرهنگ‌سرای ابن‌سینا به صورت مناسبتی تولید و منتشر می‌شود.

علاقمندان جهت مشاهده سایر تولیدات نشان می‌توانند به صفحه فرهنگ‌سرای ابن‌سینا در آپارات به آدرس  Farhangsara_ebne_sina  مراجعه فرمایند.مطالب مرتبط
نظر شما